„40 kontra 20”. Kasia znów jest singielką?

Katarzyna Kilanowska była jedną z uczestniczek, sezonu 2, „40 kontra 20”. Kobieta dotarła do samego finału i opuściła program wspólnie z Tomkiem. Jak się okazało jeszcze przed odcinkiem finałowym, Kasia związała się z innym mężczyzną, a jej relacja nawiązana w programie nie przetrwała.

Katarzynę Kilanowską mieliśmy okazję poznać przy okazji emisji programu TVN7, „40 kontra 20”. Piękna blondynka, początkowo zainteresowana starszym z mężczyzn, ostatecznie walczyła o względy tego młodszego, Tomka Zarzyckiego.

Internauci podejrzewają, że Katarzyna Kilanowska rozstała się z partnerem

Tomek w odcinku finałowym wybrał Kasię, ich związek nie przetrwał. Było to już wiadome jakiś czas przed finałem programu. Uczestniczka udostępniała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z nowym partnerem.

Katarzyna Kilanowska w „Dzień Dobry TVN” przyznała, że myśli o swoim ukochanym poważnie. Erkut wychowywał się w Holandii, a pochodzi z Turcji. Para planowała wspólną przyszłość, a nawet myśleli o założeniu rodziny.

W pewnym momencie z mediów społecznościowych Kasi z „40 kontra 20” zniknęły wszystkie fotografie z jej nowym ukochanym. Internauci od razu skojarzyli fakty i stwierdzili, że to koniec związku Katarzyny Kilanowskiej.

Kasia z 40 kontra 20 znów sama? styczeń 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx