„40 kontra 20”. Tomek był utrzymankiem Kasi? Mężczyzna odpowiada

Finał sezonu 2, „40 kontra 20” już za nami. Jak się okazuje uczestnicy randkowego show nadal budzą wiele emocji. Finalistka programu, Katarzyna Kilanowska niedawno zdradziła w czasie transmisji na żywo, że musiała płacić za swojego wybranka.

Sezon 2, „40 kontra 20” już zakończył się jakiś czas temu. Widzowie interesowali się dalszymi losami uczestników show TVN7. Fani programu są zawiedzeni tym, że relacje powstałe w programie nie przetrwały.

Już wiadomo, że Tomek Zarzycki nie jest już z Kasią Kilanowską, a Tom Grabowski z Amira Ellili. Ta informacja obiegła media praktycznie w chwili wyemitowania odcinka finałowego. Już od dawna wiadome było, że Kasia związała się z innym mężczyzną. Uczestniczka „40 kontra 20” zamieszczała w swoich mediach społecznościowym zdjęcia z nowym partnerem.

40 kontra 20. Co było powodem rozstania Kasi i Tomka?

Bohaterowie sezonu 2, „40 kontra 20” aktywnie działają w swoich mediach społecznościowych. Katarzyna Kilanowska z którą Tomek Zarzycki opuścił program urządziła transmisję na żywo w miniony piątek.

Początkowo wydawać się mogło, że para rozstała się w zgodzie. Kasia opowiedziała swoim fanom o relacji, która łączyła ją z Tomkiem. Kobieta twierdzi, że uczestnik drugiego sezonu, „40 kontra 20” miał płacić jej kartą kredytową i mieszkać w opłacanym przez nią mieszkaniu.

40 kontra 20, sezon 2. Czy uczestnicy programu są nadal razem?

Oczywiście jak to zazwyczaj bywa, internauci zasypali Tomka Zarzyckiego komentarzami w jego mediach społecznościowych. Mężczyzna postanowił odpowiedzieć na niektóre z nich.

– Tomek, żenada płacić kartą Kasi – napisała internautka.

– Powiem tyle, żenada to jest wierzyć w każde słowo które jest wypowiedziane – odpowiedział Tomek.

– A to, że płaciła za mieszkanie? To też nieprawda? – dopytuje fanka programu.

– Nie chce robić tzw. „gówno burzy”, ale jeżeli „ktoś” zacznie mnie oczerniać wypowiem się na ten temat, bo nie mam naprawdę nic do ukrycia. Peace and love – znów udzielił się uczestnik sezonu 2, „40 kontra 20”.

Pod zdjęciami Tomasza Zarzyckiego możemy zobaczyć mnóstwo komentarzy, które dotyczą tego tematu. Widzowie programu zwracają uwagę na słowa mężczyzny, które wypowiedział w czasie rozmowy z uczestnikami w jednym z odcinków. Dotyczyły one płacenia przez kobiety w restauracji.

0
Skomentuj ten artykułx