Adam Niedzielski: zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu

Adam Niedzielski podczas XVI Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w niekonwencjonalny sposób zachęcał do szczepienia się przeciwko COVID-19. Minister zdrowia powiedział, że „zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu”. 

Kolejne wydarzenie organizowane przez „GP”, na którym pojawili się politycy frakcji rządzącej. Tym razem minister zdrowia, Adam Niedzielski, zachęcał słuchaczy prelekcji do przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Intencje szczytne, natomiast argumenty przedstawione przez ministra zdrowia – co by nie mówić – nie były najmocniejsze. Prawdopodobnie nie zostaną uznane za mocne nawet przez osoby o poglądach mocno prawicowych. 

Adam Niedzielski: szczepienie się to patriotyzm

Warto zdać sobie sprawę, że przed nami jest kluczowa batalia. Na jesień będzie finał tej batalii, ale ona rozegra się w wakacje i biorąc ten czas od początku roku. Myślę oczywiście o szczepieniach. Jeżeli czwarta fala będzie na tyle duża pod kątem liczby zakażeń, hospitalizacji, liczby zgonów, to oznacza wprowadzanie poważnych ograniczeń w gospodarce – powiedział Adam Niedzielski. Dalej było już tylko ciekawiej.

Usłyszeliśmy bowiem, że szczepiąc się… manifestujemy patriotyzm. Cóż. Nawet przy założeniu, że każdy sposób uświadamiania społeczeństwa jest dobry, to trudno tej metodologii nie uznać za co najmniej przaśną. 

– Uważam, że zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu – powiedział Adam Niedzielski. Ministrowi na scenie towarzyszył Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. 

WAŻNE WIADOMOŚCI:

Najnowsze artykuły