Strona głównaWydarzeniaAdam Niedzielski: zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu

Adam Niedzielski: zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu

Adam Niedzielski podczas XVI Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w niekonwencjonalny sposób zachęcał do szczepienia się przeciwko COVID-19. Minister zdrowia powiedział, że „zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu”. 

Kolejne wydarzenie organizowane przez „GP”, na którym pojawili się politycy frakcji rządzącej. Tym razem minister zdrowia, Adam Niedzielski, zachęcał słuchaczy prelekcji do przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. 

Intencje szczytne, natomiast argumenty przedstawione przez ministra zdrowia – co by nie mówić – nie były najmocniejsze. Prawdopodobnie nie zostaną uznane za mocne nawet przez osoby o poglądach mocno prawicowych. 

Adam Niedzielski: szczepienie się to patriotyzm

Warto zdać sobie sprawę, że przed nami jest kluczowa batalia. Na jesień będzie finał tej batalii, ale ona rozegra się w wakacje i biorąc ten czas od początku roku. Myślę oczywiście o szczepieniach. Jeżeli czwarta fala będzie na tyle duża pod kątem liczby zakażeń, hospitalizacji, liczby zgonów, to oznacza wprowadzanie poważnych ograniczeń w gospodarce – powiedział Adam Niedzielski. Dalej było już tylko ciekawiej.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Usłyszeliśmy bowiem, że szczepiąc się… manifestujemy patriotyzm. Cóż. Nawet przy założeniu, że każdy sposób uświadamiania społeczeństwa jest dobry, to trudno tej metodologii nie uznać za co najmniej przaśną. 

– Uważam, że zaszczepienie się jest aktem patriotyzmu – powiedział Adam Niedzielski. Ministrowi na scenie towarzyszył Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. 

WAŻNE WIADOMOŚCI:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy