Dramat Adama Zdrójkowskiego. Stracił ogromne pieniądze

POPULARNE DZIŚ

Adam Zdrójkowski jest znanym aktorem oraz dobrze zapowiadającym się prezenterem. Lecz czy ma szansę być równie dobrym we własnym biznesie? Celebryta przekazał swoim odbiorcom niezbyt szczęśliwą nowinę. W jaki sposób 22-latek stracił naprawdę pokaźną sumę pieniędzy?

Do grona jednych z popularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia można zaliczyć Adama Zdrójkowskiego. Popisał się on doskonałą rolą Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Obecnie równie dobrze radzi sobie w mediach społecznościowych w których aktywnie się udziela. Rozpoczął również karierę jako prezenter w Polsacie.

Aktor podzielił się ze swoimi odbiorcami informacjami o nieudanym projekcie w który włożył sporą sumę pieniędzy. Wraz z innymi wspólnikami, otworzył bar w centrum Warszawy – „Rykowisko”. Lecz, mimo zadowalającego początku, po krótkim czasie był zmuszony zamknąć lokal.

„Rykowisko” stało się popularnym miejscem wśród mieszkańców Warszawy. Przez pierwsze kilka tygodni, lokal bardzo dobrze prosperował i dawał ogromne zyski. Był bowiem zlokalizowany w samym centrum stolicy, co wiązało się z niemałymi opłatami za wynajem lokalu. Lecz to nie przeszkadzało Adamowi, który postanowił otworzyć dodatkową salę. Podkreślał również, że nie zależało mu na zbudowaniu sukcesu baru na jego nazwisko.

Adam Zdrójkowski: Ogólnie straciłem

Plany, które stworzył w swojej głowie Adam, niestety nie spełniły się. Wraz z rozpoczęciem pandemii, lokal zaczął podupadać. Przez trzy miesiące do lokalu nikt nie przychodził przez narzucone w tym czasie restrykcje. W ten sposób bar nie przynosił żadnych dochodów.

Mimo porażki Adam zdradził, że w niedalekiej przyszłości chciałby spróbować na nowo swoich sił w branży gastronomicznej.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x