Agata Rubik pokazała swoją mamę. „Myślałam, że to pani siostra”

Agata Rubik udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy w towarzystwie wnuczek. Internauci są zaskoczeni młodym wyglądem babci Heleny i Alicji. Zdaniem fanów, wygląda ona jak siostra Agaty Rubik.

Piotr Rubik poznał swoją wybrankę w czasie wyborów Miss Polonia. Kompozytor zasiadał wtedy na fotelu jurora konkursu, a Agata Paskudzka była jedną z kandydatek. Kobieta zdobyła wtedy drugie miejsce w tym prestiżowym konkursie.

Małżeństwo Piotra i Agaty Rubik trwa już od 2008 roku. Żona znanego kompozytora jest od niego młodsza o 18 lat i w czasie ich ślubu jeszcze studiowała. W 2009 roku przyszła na świat ich pierwsza córka, Helena.

Internauci zachwyceni młodym wyglądem Jolanty Paskudzkiej

Agata Rubik jak co roku, udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy z jej wnuczkami, Heleną i Alicją. Fotografia została opublikowana w związku z Dniem Babci, który mieliśmy okazje świętować kilka dni temu.

Zdjęcie wywołało masę komentarzy. Internauci zachwycają się wyglądem mamy Agaty Rubik. Zdaniem fanów, nie wygląda ona jak matka, a jak siostra żony polskiego kompozytora. Pojawiły się też opinie, że Jolanta Paskudzka wygląda młodziej od samego Piotra Rubika.

– Babcia pewnie młodsza od swojego zięcia – komentuje internautka.

– Jak mama z córkami, a nie babcia z wnuczkami, ale nie ma co się dziwić, jak pani Agata wygląda jak siostra swoich córek – dodaje kolejna.

– Myślałam, że to pani siostra – zachwyca się młodym wyglądem Jolanty Paskudzkiej komentująca.

Agata Rubik pokazała swoją młoda mamę styczeń 2023

0
Skomentuj ten artykułx