Agnieszka Dygant w krótkich blond włosach! Tego jeszcze nie było

POPULARNE DZIŚ

Agnieszka Dygant zamieściła w swoich mediach społecznościowych film na którym możemy ją zobaczyć w całkiem nowej fryzurze. Krótkie blond włosy z grzywką sprawiają, że aktorka jest nie do poznania.

Agnieszka Dygant jest znaną aktorką. Swoja sławę zawdzięcza udziałowi w popularnych serialach. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w „Na dobre i na złe” i „Niani”. Polski sitcom zapewnił aktorce rozpoznawalność. Widzowie chętnie śledzili losy Frani Maj w którą wcieliła się Agnieszka Dygant.

Aktorka w późniejszym czasie zaczęła grać w poważniejszych produkcjach. Możemy ją zobaczyć w takich filmach jak „Listy do M”, „Pitbull. Nowe porządki”, czy też „Botoks”. Agnieszka Dygant chętnie dzieli się z fanami, kadrami ze swojego życia prywatnego.

Agnieszka Dygant w blond włosach w stroju z filmu „Kill Bill”

Aktorka ma syna, Xawerego, którego wychowuje wspólnie ze swoim długoletnim partnerem, którym jest Patrick Yoka. Agnieszka Dygant jest kojarzona ze swoimi ciemnymi, długimi włosami. Celebrytka od lat nie zmienia swojej fryzury.

Teraz jednak postanowiła zaskoczyć swoich fanów. W mediach społecznościowych udostępniła nagranie na którym możemy zobaczyć ją w krótkich blond włosach z grzywką. Dodatkowo, można zauważyć, że aktorka ma na sobie strój Umy Thurman z kultowego filmu „Kill Bill”.

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze, krótkie blond włosy z grzywką styczeń 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x