Agnieszka Różańska: Miodowe lata? Chętnie zagrałabym w nowych odcinkach

Agnieszka Różańska to aktorka, którą widzowie telewizyjni kojarzą głównie z rolą Pameli Marszałek w sitcomie „Miodowe lata”. Choć pozycja od lat nie jest już produkowana, to wciąż ma mnóstwo fanów i – można powiedzieć – przeżywa drugą młodość. 

To jeden z niewielu wywiadów, jakie udzieliła w ostatnich latach Różańska. Aktorka prowadzi spokojne życie w Poznaniu, ze swoim partnerem i dziećmi. Jak powiedziała w rozmowie – prowadzi dom tak, jak powinno się go prowadzić.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Aktorka Agnieszka Różańska – pamiętamy ją głównie z „Miodowych lat”

Czy Agnieszka Różańska przyjęłaby propozycję zagrania w nowych odcinkach serialu „Miodowe lata”? Odpowiedź na to pytanie była twierdząca. Cała rozmowa trwała ponad 20 minut i zawiera odpowiedzi na wiele innych, bardzo interesujących pytań. Szczególnie dla fanów legendarnej komedii. Zapraszamy do odsłuchu:

Przypomnijmy, że Pamela Marszałek była w serialu rozpieszczoną żoną dyrektora Marszałka – szefa Karola Krawczyka z zajezdni. Zarówno Karol, jak i jego sąsiad z góry – Tadeusz Norek – wzdychali za każdym razem, gdy „Pamelka” pojawiała się w ich kamienicy na Woli. Nie brakowało zatem zabawnych i niedwuznacznych sytuacji, do których panowie paradoksalnie nie chcieli dopuszczać.

Jednym z bardziej legendarnych odcinków, w których zagrała Agnieszka Różańska, jest ten pod tytułem „Salon masażu”. Był to oczywiście kolejny pomysł Karola Krawczyka na biznes życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły