Agnieszka Włodarczyk podsumowała swoje macierzyństwo. „To dla mnie zaszczyt”

POPULARNE DZIŚ

Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy została mamą w lipcu zeszłego roku. Od początku wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem chętnie dzieli się zdjęciami z maluszkiem. Dziś po 10 miesiącach macierzyństwa postanowiła podsumować ten okres.

Jedną ze znanych mam, które urodziły w 2021 roku jest Agnieszka Włodarczyk. Jej syn, Milan przyszedł na świat 7 lipca. Od tego momentu artystka z dumą pokazuje światu uroki macierzyństwa. Z okazji Dnia Mamy postanowiła opublikować szczere wyznanie.

Fani przeżyli chwilę grozy

We wtorek 24 maja Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie na Instagramie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Gwiazda pozuje na nim w okularach z plastrem na nosie i ranami na twarzy.

Jak się okazuje, trafiła do szpitala, gdyż straciła przytomność.

Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane

– wyjaśniła artystka.

W późniejszym czasie aktorka poinformowała, że przeszła operację nosa. Szybko jednak wróciła do domu. Nadal dokuczają jej skurcze, ale tym razem postanowiła być ostrożniejsza i w razie potrzeby pozostać w pozycji leżącej.

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

Z okazji Dnia Matki Agnieszka Włodarczyk postanowiła opublikować zdjęcie, pod którym podsumowała dotychczasowe macierzyństwo.

Bycie mamą to dla mnie zaszczyt. Unoszę się metr nad ziemią❤️ Mam energię mimo zmęczenia, uśmiecham się mimo niewyspania, lubię swoje ciało mimo niedoskonałości. Wykonało przepiękną pracę…

– rozpoczęła swój post.

W kolejnej części złożyła wszystkim matkom serdeczne życzenia.

Życzę nam wszystkim, tego żeby cieszyć się z każdej najdrobniejszej chwili, doceniać to co mamy… nie szukać problemów tu gdzie ich nie ma. I przytulać nasze pociechy tak często jak to tylko możliwe. Życie jest piękne❤️ #momlife #dzienmatki

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x