Mało kto wiedział, co wcześniej robiła Andżelika z „Lombardu”. Dominika Skoczylas rzadko o tym mówi

POPULARNE DZIŚ

W serialu „Lombard. Życie pod zastaw” wciela się w postać budzącą bodaj największą sympatię widzów. Dominika Skoczylas, bo tak nazywa się 32-letnia dziś aktorka, gra Andżelikę Zawadzką. Pracownicę lombardu, którego właścicielem jest Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski). Co robiła wcześniej? Czy ma partnera lub męża? Wszystkie te informacje przedstawiamy w „trochę” większej pigułce.

Prawdopodobnie mało kto – włącznie z twórcami – spodziewał się tak wielkiego sukcesu serialu Lombard. Życie pod zastaw. Tym bardziej, że od początku emitowany jest on na antenie TV Puls. A kanał ten – co tu kryć – nie należy do czołówki najpopularniejszych stacji w naszym kraju.

Produkcja obroniła się jednak – jakkolwiek to zabrzmi – jakością. Bo mimo że utrzymana jest w klimacie niskobudżetowego paradokumentu, wciąż bije rekordy oglądalności. A dotąd nieznani (oczywiście poza Zbigniewem Buczkowskim czy Krzysztofem Hanke) aktorzy zyskali ogromną sympatię odbiorców.

Lubisz Andżelikę z "Lombardu"?

Oddaj głos, aby zobaczyć wyniki

Loading ... Loading ...

Andżelika z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Co wcześniej robiła Dominika Skoczylas?

Mało kto wie, ale rola pracownicy lombardu w popularnej już produkcji TV Puls nie była aktorskim debiutem Dominiki Skoczylas. Serialowa Andżelika Zawadzka zdążyła wcześniej sprawdzić się w zawodzie. I to w nie byle jakich tytułach. Angażowały ją takie stacje jak Polsat czy TVN.

Dominika Skoczylas Andżelika Angelika Lombard Życie pod zastaw listopad 2022

Dominika Skoczylas Andżelika Angelika Lombard Życie pod zastaw listopad 2022

Dominika Skoczylas Andżelika Angelika Lombard Życie pod zastaw listopad 2022

Skoczylas rzadko udziela wywiadów, stąd też trudno o to, by większość fanów „Lombardu” znała szczegóły z jej życiorysu. Faktem jest jednak, że nie jest to aktorka z przypadku. Taka, którą ktoś pociągnął z ulicy za rękaw na plan serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Mało kto wie, ale zanim trafiła do TV Puls, miała okazje wcielać się w epizodyczne role na planach takich seriali jak „Pierwsza miłość” czy „Na Wspólnej”. Przed sześcioma laty wzięła również udział w zdjęciach do jednego z odcinków bardzo udanego serialu „Bodo”.

Dominika Skoczylas – mąż, partner, życie prywatne

Jednakże szczyt popularności był dopiero przed nią. Albowiem gdy w 2017 r. dołączyła do obsady „Lombardu. Życie pod zastaw”, widzowie pokochali ją od razu.

5 FAKTÓW o Dominice Skoczylas:

  1. Dominika Skoczylas ma obecnie 32 lata
  2. Urodziła się 18 października 1990
  3. Pochodzi z Buska-Zdroju (woj. świętokrzyskie)
  4. Ma partnera – Tomka
  5. Popularność zyskała dzięki roli Andżeliki w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Nie tylko miła aparycja, ale i charakterystyka empatycznej i sympatycznej postaci, w jaką się wcieliła, pozwoliła jej zyskać setki tysięcy fanów. Andżelika Zawadzka to dziś postać, z którą prawdopodobnie każdy facet chciałby umówić się na randkę. Niestety, panowie, na ten moment serce Dominiki Skoczylas jest zajęte przez partnera o imieniu Tomek. Tegoroczne wakacje spędzili razem w Portugalii.

Najnowsze artykuły

5
0
Skomentuj ten artykułx
()
x