Anita Nowicka z „Sanatorium Miłości” nie wytrzymała. „Szczyt bezczelności”

POPULARNE DZIŚ

Anita Nowicka to jedna z uczestniczek programu „Sanatorium Miłości”. Seniorka jest bardzo aktywna w sieci. Ostatnio zirytował ją tam wpis jednego z internautów, który w brzydkich słowach odnosił się do jej kolegi z programu.

„Sanatorium Miłości” to program TVP, który licznie przyciąga widzów przed telewizory. Widzowie cenią sobie formułę, która daje okazję seniorom na znalezienie miłości, przyjaciół, ale przede wszystkim oderwanie się od życia codziennego.

Każdy odcinek „Sanatorium…” jest szeroko komentowany w sieci. W serwisie społecznościowym Facebook powstały specjalne grupy, które zrzeszają fanów programu. Co ciekawe, aktywni są tam również sami uczestnicy.

Ostatnio głos zabrała tam Anita Nowicka, czyli stomatolog, uczestniczka trwającej edycji „Sanatorium Miłości”. Seniorka stanęła w obronie swojego kolegi z programu – Krzysztofa.

Anita Nowicka nie wytrzymała. „Szczyt bezczelności”

Jeden z internautów na grupie przykrych słowach odniósł się do jednego z uczestników programu, czyli wesołego Krzysztofa. – A ja nie wiem kto jest „królem” pan Darek czy pan farbowana wiewióra? Ktoś to rozstrzygnie? – napisał na grupie facebookowej.

Na wpis widza programu błyskawicznie zareagowała Anita Nowicka, czyli koleżanka Krzysztofa z programu. – Wie Pan co, to szczyt bezczelności pisać o moim przyjacielu, dzięki niemu przeżyłam ten program, pozdrawiam Krzysztof – napisała.

Anita Nowicka to uczestniczka, która budzi spore kontrowersje wśród widzów. Ona sama nie pozostawia jednak krytyki bez odpowiedzi, aktywnie udzielając się w sieci.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x