Strona głównaRozrywkaShowbiznesAnna Mucha przeprasza fanów. Nie spodziewała się takich konsekwencji swoich czynów

Anna Mucha przeprasza fanów. Nie spodziewała się takich konsekwencji swoich czynów

Anna Mucha jest jedną z największych gwiazd popularnego serialu TVP, „M jak Miłość”. Aktorka działa aktywnie w swoich mediach społecznościowych. Dziś postanowiła przeprosić fanów za swoje ostatnie zachowanie.

Anna Mucha jest znaną w całej Polsce aktorką. Największa sławę przyniosła jej rola Magdy Marszałek w znanym i lubianym serialu Telewizji Polskiej, „M jak miłość”. Oczywiście celebrytkę możemy zobaczyć też w innych filmach i sztukach teatralnych.

Aktorka ostatnio poświęca sporo swojej energii teatrowi. Często występuje na scenie, możemy ją zobaczyć w przeróżnych rolach. Anna Mucha zdecydowała się zostać też producentką. Jej spektakle cieszą się wielką popularnością.

Anna Mucha przeprasza fanów

Gwiazda „M jak Miłość” aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 950 tysięcy internautów. Aktorka utrzymuje bliskie kontakty ze swoimi fanami i chętnie dzieli się z nimi momentami ze swojego życia prywatnego.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Anna Mucha niespodziewanie zamieściła przeprosiny skierowane do jej obserwatorów. Są one związane z jej wcześniejszą relacją. Aktorka pochwaliła się zaległym prezentem świątecznym, który otrzymała od jednej z firm kosmetycznych.

– Przepraszam to chyba moja wina, wywołałam śnieg tymi wczorajszymi prezentami choinkowymi – napisała Anna Mucha.

Aktorka była wyraźnie rozbawiona zaistniałą sytuacją. Gwiazda „M jak Miłość” zażartowała, że dzisiejsza pogoda może być związana z jej ostatnią relacją. Anna Mucha często przypomina, że jest obdarzona dużym poczuciem humoru.

Anna Mucha przeprasza fanów za śnieg, marzec 2023

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy