Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Ta kuchnia powala na kolana [ZDJĘCIA]

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Anna i Robert Lewandowscy mogą pozwolić sobie na mieszkanie w takich warunkach, jakie sobie wymarzą. Ciężko zapracowali na swój majątek. Podejrzyjmy więc, jak wygląda ich dom od środka. I pozazdrośćmy. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

Robert Lewandowski poznał swoją żonę Annę wiele lat temu. Wówczas był jeszcze zawodnikiem drugoligowego Znicza Pruszków i nie miał pewności, czy zwiąże swoją przyszłość z piłką. – Zakładałem, że jeśli się nie uda, zostanę nauczycielem WF-u – wyznał w jednym z wywiadów Robert. 

Dom Lewandowskich w Monachium – zdjęcia, które robią wrażenie

Anna i Robert Lewandowscy - oto ich piękny dom #7

Już wówczas Anna Lewandowska interesowała się zdrowym odżywianiem i podzielała sportową pasję męża. Dziś jeden z najlepszych piłkarzy świata sam przyznaje, że to Ania zaszczepiła w nim żywieniową świadomość. – Bez niej mógłbym nie zajść tak daleko – przyznaje napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski

Przed Robertem jeszcze kilka lat grania na wysokim poziomie. Jednak już kilka lat temu osiągnął tak wysoki pułap finansowy, że może bez obaw realizować swoje marzenia jeszcze w trakcie kariery. Dom był jednym z nich. Jak wygląda?

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy
Kurdej-Szatan nie może w to uwierzyć. Kolejny koszmar celebrytki

Niemal z każdego pomieszczenia mają wyjście na pokaźny taras o powierzchni większej, niż niejedno mieszkanie. Małżeńskie łoże wygląda na bardzo wygodne, a pokoje dziecięce urządzone są jak w bajce. Kuchnia z kolei jest przestronna i jest w niej „jakby luksusowo”. Każdy, kto lubi gotować, bez wątpienia z chęcią by się w niej urządził! Zachęcamy do przejrzenia galerii powyżej.

REDAKCJA POLECA RÓWNIEŻ: 

  1. Odkrył, że jego 15-letnia córka szuka sponsora w sieci. Później usłyszał od niej bolesne słowa
  2. Cezary Pazura otrzymał 350 tys. zł za reklamę szczepionek? Żona aktora odpowiada
  3. Zawiń ogonki bananów folią. Po kilku dniach zobaczysz niesamowite efekty
  4. Jaś Kapela ma apel do producenta piwa Tyskie. Powinni przestać sponsorować Kanał Sportowy

ODPOWIEDZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

Marine Le Pen, liderka francuskiego prawicowego Zjednoczenia Narodowego, odwiedziła Warszawę. Jak już informowaliśmy w mPress.pl, Jarosław Kaczyński zwołał na sobotę do Warszawy europejską prawicę....