Antek Królikowski przyszedł odwiedzić syna. Nikogo nie zastał na miejscu

W lutym tego roku Antek Królikowski po raz pierwszy został ojcem. Na krótko przed narodzinami dziecka media obiegła informacja, że Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód w sądzie, czego powodem miała być zdrada jej męża. Oboje konsekwentnie milczą w tej sprawie. Niemniej jednak choć nie mieszkają razem, to aktor stara się pomagać młodej mamie i odwiedzać syna w wolnych chwilach.

W ostatnim czasie na Antka Królikowskiego wylała się fala hejtu. Wszystko to z powodu doniesień o romansie i rozwodzie z matką jego dziecka, Joanną Opozdą, z którą kilka miesięcy wcześniej wziął ślub. Oliwy do ognia dodała próba organizacji własnej gali MMA z sobowtórami Putina i Zełenskiego. Artysta na pewien czas postanowił zniknąć z życia publicznego. Wiadomo, że utrzymuje regularny kontakt z
3-miesięcznym synem. Najwyraźniej jednak w ostatnim czasie przyszedł niezapowiedziany, gdyż w mieszkanie było puste.

Antek Królikowski regularnie odwiedza syna

Mimo że Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem, to artysta stara się być dobrym ojcem i regularnie przychodzi w odwiedziny do syna Vincenta. Krótko po narodzinach zamieścił zdjęcie z maluchem opatrzone tkliwym opisem.

Powstało nowe życie. Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu, trzymajcie kciuki, żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju.

Aktor wpadł nie w porę?

Dzisiejszego poranka Super Express poinformował, że Antek Królikowski spontanicznie wpadł w odwiedziny do syna. Podjechał na żółtym skuterze. Miał nawet dla malucha prezent. Najwidoczniej nie skontaktował się wcześniej z Joanną Opozdą, gdyż w mieszkaniu nikogo nie zastał.

Cała prawda o programie "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor latami uciekała od tego tematu

Przez chwilę z nadzieją spoglądał w okna bloku. Po chwili, kiedy wykonał telefon prawdopodobnie dowiedział się, że modelka wyjechała z małym Vincentem nad jezioro koło Włocławka. Aktor mógł o tym nie wiedzieć, gdyż ostatnio zniknął z sieci i nie udostępnia żadnych postów w mediach społecznościowych.

0
Skomentuj ten artykułx