Z ostatniej chwili! Antoni Królikowski usłyszał zarzuty!

Jakiś czas temu dużo mówiło się o zatrzymaniu Antka Królikowskiego przez policję. Dziś aktor został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Rozchodzi się o prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających.

Dziś, 9 marca Antoni Królikowski został przesłuchany w związku z jego zatrzymaniem w lutym. „Super Express” donosi, że aktor zjawił się na komisariacie po 9 i był przesłuchiwany przez ponad 2 godziny. Zdaniem dziennikarzy tego portalu, wyglądał na zadowolonego, gdy opuszczał komisariat.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Aktor usłyszał zarzuty, za czyn o który Antoni Królikowski został oskarżony kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolości do lat dwóch. Rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdziła tę informację.

– Podejrzany usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej, nie przyznał się do zarzutów. Złożył wyjaśnienia – zdradziła „Super Expressowi” prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję 18 lutego

Antoni Królikowski opisywał sytuację w swoich mediach społecznościowych. Miał on 18 lutego wyjechać z domu, by spotkać się z synem. Funkcjonariusze mieli otrzymać zgłoszenie, że aktor porusza się pojazdem mechanicznym pod wpływem substancji odurzających.

Alkomat wykazał, że aktor jest rzeźwy. Jednak narkotest wykrył THC w organizmie Antka Królikowskiego. Celebryta tłumaczył, że wspomaga swoje leczenie tą substancją. Czas pokaże, jak sprawa zakończy się dla aktora. Jak myślicie, jakiego wyroku może spodziewać się gwiazdor?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły