Jak wyglądała Asia z „Sanatorium miłości 5” w młodości? Była modelką

Joanna Dyrkacz jest jedną z uczestniczek sezonu 5, „Sanatorium miłości”. Program ten cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Wiadomo, że Asia w przeszłości zajmowała się modelingiem. Jak seniorka wyglądała w młodości?

Asia z „Sanatorium miłości 5” przez 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Początkowo w Chicago, a w drugiej połowie lat 80. przeprowadziła się do Nowego Jorku. Seniorka zajmowała się różnymi rzeczami, między innymi była właścicielką agencji pośrednictwa pracy.

Joanna Dyrkacz z „Sanatorium miłości 5” na starych fotografiach

Wiadomo też, że założyła fundację, która pomagała osobom uzależnionym. Joanna Dyrkacz była modelką. Seniorka w jednym z wywiadów wspomniała, że miała kompleksy w związku ze swoim wyglądem. Wydawało jej się, że mężczyźni są z nią tylko dla jej urody, a nie dla niej samej.

Życie miłosne Joanny nie było usłane różami. Wspominała ona o swoim rozwodzie i związkach przepełnionych przemocą i używkami. Seniorka miała problem z definicją miłości i odejściem z toksycznej relacji.

Asia z „Sanatorium miłości 5” do tej pory jest piękną kobietą, ale zobaczcie jak wyglądała w przeszłości. Ciekawe jest to, że seniorka zajęła się modelingiem dopiero po swoich 40 urodzinach.

Asia z Sanatorium miłości 5 w młodości na starych zdjęciach luty 2023

Asia z Sanatorium miłości 5 w młodości na starych zdjęciach luty 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx