Barcelona upokorzona na swoim stadionie. Lewandowski z dubletem

Barcelona przegrała 0:3 z Bayernem Monachium w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Katalończycy po raz pierwszy w historii tych rozgrywek zakończyli mecz bez celnego strzału na bramkę.

Bayern Monachium był oczywistym faworytem tego meczu, jednak kibice Barcelony mieli nadzieję, że ich idole będą w stanie walczyć jak równy z równym i osiągną na własnym terenie dobry wynik. Nic bardziej mylnego.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

O ile pierwsze fragmenty meczu były dość wyrównane, to Bayern zaczął przejmować kontrolę nad spotkaniem, udowadniając to bramką strzeloną przez Thomasa Muellera. Druga połowa była już zupełnie pod dyktando mistrza Niemiec.

Barca ani razu nie zagroziła bramce strzeżonej przez Manuela Neuera. Gospodarze nie oddali w tym meczu żadnego celnego strzału. Z kolei swój licznik w tym sezonie Ligi Mistrzów otworzył Robert Lewandowski.

Polski napastnik zdobył dwie pozostałe bramki dla Bayernu. To 18 kolejny mecz klubowy Lewandowskiego ze strzelonym golem. W ostatnich 33 spotkaniach Ligi Mistrzów trafił do siatki rywali 33 razy.

Barca przegrała swój mecz inauguracyjny fazy grupowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 1997 roku. Żaden późniejszy triumfator tych rozgrywek nie rozpoczął sezonu od porażki.

Najnowsze artykuły