Wyrzucono go z mieszkania, został z niczym. Tak wygląda dziś Bartosz Żukowski [ZDJĘCIA 2023]

Wszyscy znaliśmy go z roli wesołej, przaśnej postaci Waldusia ze „Świata według Kiepskich”. Ostatnie lata nie były jednak dla aktora najlepsze. Bartosz Żukowski musiał pogodzić się z eksmisją, która odbyła się w asyście policji. Jak w lipcu 2023 roku wygląda Walduś z Kiepskich? Najnowsze zdjęcia obrazują, jak wiele przeszedł. Przedstawiamy również nagranie z jego eksmisji. 

Bartosz Żukowski milionom Polaków przez niemal dwie dekady kojarzył się ze wspomnianą rolą w sitcomie Polsatu. Dopiero w ostatnich latach media zaczęły obiegać informacje o problemach aktora. Mowa głównie o sporze z byłą już małżonką. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Bartosz Żukowski 2023 - ZDJ NR 1

Obraz 1 z 5

Bartosz Żukowski: tak w lipcu 2023 wygląda Walduś z Kiepskich

Na najnowszych zdjęciach Bartosza Żukowskiego widać, że przeżył wiele. Nie dość, że nie jest już praktycznie aktywny zawodowo, to w wyniku nieporozumień z byłą partnerką, musiał opuścić swoje mieszkanie.

Aby pozbyć się 48-letniego mężczyzny, kobieta wynajęła firmę zajmującą się eksmitowaniem dzikich lokatorów. Na miejscu zjawiła się również policja. Poniżej nagranie z eksmisji Bartosza Żukowskiego, czyli popularnego Waldusia Kiepskiego.

Wieloletnie batalie zakończone dramatem

Historia sporów pomiędzy Bartoszem Żukowskim a jego byłą małżonką była tematem zainteresowania kolorowych czasopism już kilkanaście lat temu. Konflikty dotyczyły głównie podziału majątku oraz innych kwestii finansowych. Niestety, długotrwałe postępowania sądowe przyniosły ze sobą bardzo nieprzyjemne konsekwencje dla aktora.

W wyniku sporów, Bartosz Żukowski stracił znaczną część swojego majątku. Walka o jego podział nie tylko pochłonęła ogromne sumy pieniędzy na opłaty sądowe i prawników, ale także wpłynęła na jego stabilność finansową. Trudności związane z utratą dóbr materialnych pogłębiły także jego problemy emocjonalne.

POPULARNE DZIŚ: Bardzo ważny komunikat PKO BP. To dotyczy wszystkich Polaków

Najnowsze artykuły