Pamiętacie Waldusia z „Kiepskich”? Dziś aktor błaga o pomoc

Kamil Surowiec
Fan sportu, redaktor wielu działów mPress.pl. Dziennikarstwo i research to moja pasja. Pytania i sugestie? Napisz do mnie: kamil.surowiec@mpress.pl

Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś z sitcomu „Świat według Kiepskich”. Dziś aktor nie przypomina już postaci, w którą wcielał się na początku produkcji. Występuje natomiast ze zupełnie poważną miną i w poważnej sprawie. 

Ostatnie lata były trudne dla Bartosza Żukowskiego. Mężczyzna zmagał się z problemami w życiu prywatnym. Rozstanie z żoną kosztowało go nie tylko wiele nerwów, ale i pieniędzy. Ponadto musiał walczyć o swoje dobre imię, które poważnie nadszarpnęło kilka portali plotkarskich i kolorowych gazet.

Grał Waldusia w „Świecie według Kiepskich”, dziś prosi o pomoc

Dziś Żukowski – choć sam nie ma w życiu kolorowo – nie zapomina o innych. W jednym z najnowszych nagrań, w jakich wziął udział, zachęca do pomocy zwierzakom, które opieką objęło „Pogotowie dla Zwierząt”. Przyznacie, że dziś aktor nie przypomina już legendarnego Waldusia z „Kiepskich”. 

Na poniższym nagraniu widać spore poruszenie Bartosza Żukowskiego. Nie sprawia na nim wrażenia „wynajętego człowieka”, który tylko ze względu na swoją popularność został zaangażowany w akcję społeczną. Wręcz przeciwnie – rozemocjonowany prowadzi narrację do mini-reportażu z miejsca, w którym zwierzęta dosłownie cierpiały katusze:

Czas poświęcony przez Bartosza Żukowskiego dał akcji pomocowej ogromny rozgłos. Ich poprzednie i następne materiały zdobywały po kilka, kilkanaście, najwyżej kilkadziesiąt tys. odsłon w serwisie YouTube. Ten z „Waldusiem” – a tak naprawdę z Bartoszem Żukowskim – obejrzało już blisko 200 tys. osób.

To piękna sprawa, że do dziś aktorzy związani ze – zdaniem wielu „mało ambitnym” – sitcomem, zdobytą popularność potrafią przekuwać w coś tak wartościowego.

Redakcja mPress.pl poleca również:

Oto, dlaczego Filip Bobek nie ma żony. Te informacje zaskoczą wiele jego fanek

Żabka szuka kasjerów. Zarobki są wręcz szokujące

Ujawniono, co Lepper chciał przekazać Kaczyńskiemu. Zabrakło mu kilku dni

Najnowsze informacje