Strona głównaMediaBeata Tadla będzie mieć nową pracę? Miała otrzymać ofertę z Polsatu

Beata Tadla będzie mieć nową pracę? Miała otrzymać ofertę z Polsatu

Od dłuższego czasu na ekranie telewizorów nie widzimy jednej z bardziej lubianych i popularnych prezenterek w naszym kraju, Beaty Tadli. Wkrótce może się to zmienić, ponieważ otrzymała ponoć propozycję z Polsatu, gdzie miałaby zająć się szeroko pojętą publicystyką.

Beata Tadla została zwolniona z TVP w 2016 roku. Jako uzasadnienie takiej decyzji dostała informację, że nie pasuje do nowej koncepcji „Wiadomości”. Razem z nią pracę straciło wtedy jeszcze kilka innych osób.

Cztery lata wcześniej Tadla opuściła szeregi telewizji TVN, w której występowała w różnych rolach od 2004 roku. Powadziła „Fakty” i serwisy informacyjne na kanale TVN24.

Tadla zawita do Polsatu?

Ma mapie wielkich telewizji Tadli brakuje już więc tylko Polsatu. W środowisku coraz głośniej mówi się, że wiceprezes Polsatu Edward Miszczak wykazuje zainteresowanie jej osobą. Miszczak przyznał, że chciałby trochę odmłodzić kadrę prezenterów przy Ostrobramskiej 77 w Warszawie, więc taki ruch nikogo by nie dziwił. Młodość w połączeniu z dużym doświadczeniem Tadli doskonale wpisywałby się w ten pomysł.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

48-latka latem 2021 przeszła udar mózgu, który mocno nadszarpnął jej zdrowie. Na całe szczęście ten nagły stan zagrożenia życia nie okazał się dla niej fatalny w skutkach i Tadla wróciła już do dobrej formy, więc jeżeli oferta od Polsatu nabrałaby realnych kształtów, to mogłaby się na nią skusić.

Tadla poukładała sobie zawodowe życie po utracie pracy w Telewizji Publicznej i obecnie współpracuje z Onetem. Prowadzi program na Youtubie pod tytułem „Onet Rano”, rozmawiając w samochodzie z różnymi gośćmi ze sfery polityki i nie tylko.

Popularne dzisiaj:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy