Beata Tadla będzie mieć nową pracę? Miała otrzymać ofertę z Polsatu

Od dłuższego czasu na ekranie telewizorów nie widzimy jednej z bardziej lubianych i popularnych prezenterek w naszym kraju, Beaty Tadli. Wkrótce może się to zmienić, ponieważ otrzymała ponoć propozycję z Polsatu, gdzie miałaby zająć się szeroko pojętą publicystyką.

Beata Tadla została zwolniona z TVP w 2016 roku. Jako uzasadnienie takiej decyzji dostała informację, że nie pasuje do nowej koncepcji „Wiadomości”. Razem z nią pracę straciło wtedy jeszcze kilka innych osób.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Cztery lata wcześniej Tadla opuściła szeregi telewizji TVN, w której występowała w różnych rolach od 2004 roku. Powadziła „Fakty” i serwisy informacyjne na kanale TVN24.

Tadla zawita do Polsatu?

Ma mapie wielkich telewizji Tadli brakuje już więc tylko Polsatu. W środowisku coraz głośniej mówi się, że wiceprezes Polsatu Edward Miszczak wykazuje zainteresowanie jej osobą. Miszczak przyznał, że chciałby trochę odmłodzić kadrę prezenterów przy Ostrobramskiej 77 w Warszawie, więc taki ruch nikogo by nie dziwił. Młodość w połączeniu z dużym doświadczeniem Tadli doskonale wpisywałby się w ten pomysł.

48-latka latem 2021 przeszła udar mózgu, który mocno nadszarpnął jej zdrowie. Na całe szczęście ten nagły stan zagrożenia życia nie okazał się dla niej fatalny w skutkach i Tadla wróciła już do dobrej formy, więc jeżeli oferta od Polsatu nabrałaby realnych kształtów, to mogłaby się na nią skusić.

Tadla poukładała sobie zawodowe życie po utracie pracy w Telewizji Publicznej i obecnie współpracuje z Onetem. Prowadzi program na Youtubie pod tytułem „Onet Rano”, rozmawiając w samochodzie z różnymi gośćmi ze sfery polityki i nie tylko.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły