Beata Tadla bez makijażu. Na najnowszym zdjęciu trudno ją rozpoznać

POPULARNE DZIŚ

Wieloletnia prowadząca programy informacyjne zarówno w TVP, jak i w TVN, nie wygląda dziś tak, jak zapamiętała ją większość widzów. Beata Tadla (47 lat) zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała zupełnie „inną wersję” siebie.

Zwykle elegancko, nierzadko wyzywająco ubrana. W pełnym make-upie, w wersji galowej. Teraz natomiast Tadla postanowiła pokazać się w nowej, a może raczej – aktualnej wersji.

Widzowie zapewne pamiętają ją z czasów, gdy prowadziła programy informacyjne i publicystyczne. Tak w Telewizji Publicznej, jak i na antenie TVN. Obecnie krążą pogłoski, że to właśnie Beata Tadla miałaby zostać prowadzącą „Fakty” TVN w zamian za Piotra Kraśkę. Byłby to dla niej powrót do tej stacji po równo 10 latach.

Odmieniona Beata Tadla bez makijażu. W takiej wersji widzimy ją rzadko

Metryka mówi jedno, rzeczywistość drugie. Redaktor Tadla – przynajmniej naszym zdaniem – absolutnie nie wygląda na kobietę, która zbliża się do 50-tki. W serwisie Instagram opublikowała w sobotę zdjęcie.

Zdjęcie ze swoim ukochanym, na którym sama pokazuje się bez makijażu. To rzadki widok, gdyż – jak wskazaliśmy już wyżej – dziennikarkę zwykle mieliśmy okazje oglądać w pracy. Ewentualnie w takiej wersji:

Beata Tadla

Tadla z mężem 2022

Tutaj – prywatnie – wygląda zupełnie inaczej. Lepiej? Gorzej? Oczywiście nie nam to oceniać. Załączamy natomiast fotografię w ramach ciekawostki:

Beata Tadla bez makijażu Instagram 6 listopada 2022

Na pewno – co widać na pierwszy rzut oka – znana prezenterka jest szczęśliwa, a to jest najważniejsze. A czy już wkrótce faktycznie poprowadzi „Fakty” TVN? O tym przekonamy się najpewniej na przestrzeni kilku dni. Póki co kończy wypoczynek nad Bałtykiem. Czyżby ładowała baterie przed starym-nowym wyzwaniem?

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x