Córka Beaty Tyszkiewicz mówi o złym stanie zdrowia matki

Ostatnio sporo mówi się o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Wiadomo, że aktorka od lat zmagała się z problemami kardiologicznymi. Teraz córka gwiazdy, Karolina Wajda postanowiła skomentować krążące plotki.

Beatę Tyszkiewicz bez zastanowienia można nazwać legendą polskiego kina. Aktorka ma na swoim koncie setki produkcji, wielokrotnie mieliśmy przyjemność oglądać jej popisy aktorskie na wielkim ekranie. Artystka nie traciła swojej klasy nawet pełniąc rolę jurorki w „Tańcu z Gwiazdami”.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

O problemach zdrowotnych aktorki mówiło się już niejednokrotnie. Wiadomo, że Beata Tyszkiewicz zmaga się z problemami kardiologicznymi. W 2017 roku doznała rozległego zawału serca i w ciągu paru ostatnich lat była kilkukrotnie hospitalizowana.

Karolina Wajda komentuje doniesienia o złym stanie zdrowia matki

W ostatnich dniach media obiegła informacja o złym stanie zdrowia aktorki. „Świat gwiazd” poinformował, że Beata Tyszkiewicz wymaga stałej opieki i nie zamierza wracać do życia publicznego. Karolina Wajda, córka legendy polskiego kina postanowiła wyjaśnić sytuację w rozmowie z Plejadą.

– Stan zdrowia Beaty nie zmienił się na przestrzeni ostatnich trzech lat. Portale odkopują ten temat, by było o czym pisać, dodając jeszcze coś od siebie – skomentowała doniesienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły