Strona głównaInne publikacjeBen Simmons nieugięty. Odmówił spotkania z kolegami z drużyny

Ben Simmons nieugięty. Odmówił spotkania z kolegami z drużyny

Ben Simmons nie ustępuje i cały czas chce wymusić odejście z Philadelphii 76ers. Jak donoszą amerykańskie media, koszykarz nie chciał nawet spotkać się z kolegami z drużyny, którzy chcieli go przekonać do zmiany decyzji.

W 2019 roku Simmons podpisał z drużyną z Filadelfii maksymalny pięcioletni kontrakt, podczas którego miał zarobić 180 milionów dolarów. Umowa obowiązuje włącznie do sezonu 2024/2025.

Jednak od trzech miesięcy zawodnik usilnie stara się odejść z klubu. Doszło nawet do tego, że odmówił udziału w obozie treningowym, podczas którego 76ers będą przygotowywać się do nowego sezonu NBA.

Ten „bunt” słono go kosztuje, ponieważ za każdy dzień bez treningu musi płacić karę w wysokości 227 tysięcy dolarów. Mimo to nie ustępuje i cały czas stara się wymusić odejście z zespołu z Filadelfii.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Jak donosi dziennikarz Shams Charania, do zmiany decyzji chcieli przekonać Simmonsa zawodnicy 76ers. Joel Embiid, Tobias Harris i Matisse Thybulle byli gotowi lecieć do Los Angeles i porozmawiać z buntownikiem. Ten jednak odmówił.

Wszystko zatem wskazuje, że Simmons nie zagra już dla 76ers. Wciąż nie wiadomo jednak kto zostanie nowym pracodawcą krnąbrnego Australijczyka.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy