Strona głównaZOBACZBiedronka jak Żabka? Sieć szykuje rewolucyjne zmiany w sklepach

Biedronka jak Żabka? Sieć szykuje rewolucyjne zmiany w sklepach

Nowe sklepy sieci Biedronka będą wyglądać zupełnie inaczej. Tak zapowiedziała w jednym ze swoich najnowszych komunikatów grupa Jeronimo Martins, która jest właścicielem sieci spod znaku sympatycznego owada. 

Biedronka wypowiada wojnę Żabce? Sieć ta – choć nie jest dyskontem – odbiera Biedronce wielu klientów detalicznych. Zwłaszcza tych, którzy wybierają się na małe zakupy. 

Żabka ma się czego obawiać? Biedronka założy 100 nowych, małych sklepów

Nowe inicjatywy spółki Jeronimo Martins bywają naprawdę innowacyjne. Grupa szybko reaguje na zmieniającą się sytuację na rynku oraz ruchy konkurencji. Tak było chociażby w szczycie pandemii. Teraz – wiele na to wskazuje – Biedronka wypowiada wojnę sieci Żabka. Sieci, która swoje malutkie sklepy ma dosłownie za każdym rogiem – nawet w małych miastach. 

Co ciekawe, 100 nowych sklepów Biedronki ma powstać jeszcze w tym roku! Jeronimo Martins zapowiada, że co najmniej połowę z nich będą stanowić sklepy utrzymane w tzw. nowym formacie. Czyli znacznie mniejsze od większości „tradycyjnych” Biedronek.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Dodatkowo kilkaset sklepów na terenie kraju czeka modernizacja. Jak zatem widać, właściciele najpopularniejszej sieci dyskontów w Polsce nie próżnują, a już na pewno nie spoczywają na laurach. Inwestują w kolejne gałęzie, poszerzają asortyment, idą z duchem czasu i… bezlitośnie eliminują konkurencję.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy