Biedronka wprowadza nowy wymóg. Chcesz pracować? Musisz spełnić ten warunek

Praca w Biedronce teoretycznie nie jest marzeniem większości bezrobotnych. Faktem jest jednak, że sieć oferuje coraz bardziej atrakcyjne zarobki. Z drugiej strony – Jeronimo Martins właśnie wprowadziło nowe wymogi wobec pracowników. Jest warunek, który trzeba spełnić, by móc ubiegać się o zatrudnienie.

Biedronka – jako największa sieć dyskontów na polskim rynku – absolutnie nie narzeka na brak chętnych do pracy. Zresztą najwidoczniej zainteresowanych jest masa. Firma wprowadziła bowiem do swojego systemu rekrutacji pewną nowinkę. 

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Praca w Biedronce. Jeroniomo Martins wprowadza nowe wymagania

Jak informuje m.in. branżowy portal Money.pl, Biedronka zmieniła zasady rekrutacji i wdrożyła nowe wytyczne. Bez ich spełnienia nie mamy szans na otrzymanie angażu w najpopularniejszej sieci dyskontów.

Osoby, które chcą pracować w Biedronce, muszą wysłać standardowe dokumenty, takie jak CV czy list motywacyjny. Ale to już nie wystarczy. Kandydaci do pracy w popularnej sieci muszą także założyć na korporacyjnej stronie sieci specjalne konto do obsługi procesu rekrutacyjnego. Na platformie będą znajdowały się wszystkie aplikacje kandydatów przez cały okres trwania rekrutacji” – czytamy w publikacji.

„Niedawno wdrożyliśmy nowy sposób aplikowania do Biedronki. Przed wysłaniem dokumentów nasz system poprosi Cię o założenie konta, do którego potrzebujesz adresu e-mailowego. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje aplikacje będą zapisane i widoczne dla Ciebie przez cały okres trwania procesu rekrutacyjnego, a także – włączając odpowiedni alert – będziesz na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy” – przekazuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska.

Przedstawiciele Biedronki dodają, że do utworzenia konta potrzebny jest tylko adres e-mail. Zapewniają ponadto, że wdrożenie nowego systemu usprawni proces rekrutacji. 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły