Blanka Lipińska ma nową fryzurę! Ciężko ją rozpoznać

Blanka Lipińska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych nową fryzurą. Celebrytka na bieżąco relacjonowała wizytę u fryzjera. Efektem tej metamorfozy są długie, blond włosy z grzywką.

Blankę Lipińską wszyscy kojarzą z książką 365 dni. Autorka erotyku stworzyła cały cykl powieści, które cieszą się ogromną popularnością. Miłosna historia zawarta w dziełach celebrytki tak urzekła fanów, że powieści doczekały się ekranizacji.

Filmy były oglądane nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą. Nie obeszło się jednak bez krytyki. Mimo tego, Blanka Lipińska nie poddaje się i wciąż tworzy nowe historię z tego uniwersum.

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej

Autorka erotyków jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Celebrytka na bieżąco dzieli się z fanami, kadrami ze swojego życia prywatnego. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 900 tysięcy internautów.

Blanka Lipińska codziennie udostępnia nowe relację. Celebrytka chętnie opowiada internautom, jak upływają jej dni. W środę wybrała się do fryzjera i oczywiście pochwaliła się efektem swojej metamorfozy.

Polska autorka postawiła tym razem na grzywkę. Blanka Lipińska zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych długie, blond włosy z grzywką. Co o tym myślicie? Celebrytka lepiej prezentuje się w takim wydaniu?

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej luty 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx