Strona głównaOpinieBorek o Santosie. "Nasze oczekiwania były niewspółmierne do sposobu jego pracy"

Borek o Santosie. „Nasze oczekiwania były niewspółmierne do sposobu jego pracy”

Już dzisiaj w Tiranie reprezentację Polski czeka najważniejszy dotychczas mecz w tym roku. Polacy muszą pokonać Albanię, by utorować sobie drogę do mistrzostw Europy w Niemczech, które odbędą się już za około dziewięć miesięcy.

Polska ostatnio wygrała z Wyspami Owczymi 2:0 w spotkaniu rozegranym w ramach eliminacji Euro 2024, jednak styl gry biało-czerwonych pozostawił duży niesmak.

Polscy piłkarze muszą pokonać Albanię, jeżeli chcą, aby kibice spojrzeli na nich nieco bardziej przychylnym okiem. Nie wspominając o arcyważnych trzech punktach, które wywindowałyby Polskę na miejsce w grupie premiowane awansem do wspomnianych mistrzostw.

Borek o Santosie

Coraz częściej rozmawia się o selekcjonerze, Fernando Santosie. Przychodził jako wielkie nazwisko, były opiekun Portugalczyków z Cristiano Ronaldo na czele. Teraz krytyka spada także na niego, bowiem w żaden sposób nie widać, aby odmienił grę naszych reprezentantów.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych Mateusz Borek zauważył, że kibice mieli być może błędne nastawienie, kiedy 68-latek obejmował stanowisko selekcjonera.

Santos musi się szybciej uczyć nas, a my mieliśmy nie te oczekiwania. Oczekiwania niewspółmierne do sposobu pracy Santosa. Liczyliśmy na grę bardziej ofensywną i ryzykowną? On tak nie grał, nie gra i nie będzie grał – zaznaczył Borek na antenie Kanału Sportowego.

Czytaj także:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy