Borek o Santosie. „Nasze oczekiwania były niewspółmierne do sposobu jego pracy”

Już dzisiaj w Tiranie reprezentację Polski czeka najważniejszy dotychczas mecz w tym roku. Polacy muszą pokonać Albanię, by utorować sobie drogę do mistrzostw Europy w Niemczech, które odbędą się już za około dziewięć miesięcy.

Polska ostatnio wygrała z Wyspami Owczymi 2:0 w spotkaniu rozegranym w ramach eliminacji Euro 2024, jednak styl gry biało-czerwonych pozostawił duży niesmak.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Polscy piłkarze muszą pokonać Albanię, jeżeli chcą, aby kibice spojrzeli na nich nieco bardziej przychylnym okiem. Nie wspominając o arcyważnych trzech punktach, które wywindowałyby Polskę na miejsce w grupie premiowane awansem do wspomnianych mistrzostw.

Borek o Santosie

Coraz częściej rozmawia się o selekcjonerze, Fernando Santosie. Przychodził jako wielkie nazwisko, były opiekun Portugalczyków z Cristiano Ronaldo na czele. Teraz krytyka spada także na niego, bowiem w żaden sposób nie widać, aby odmienił grę naszych reprezentantów.

Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych Mateusz Borek zauważył, że kibice mieli być może błędne nastawienie, kiedy 68-latek obejmował stanowisko selekcjonera.

Santos musi się szybciej uczyć nas, a my mieliśmy nie te oczekiwania. Oczekiwania niewspółmierne do sposobu pracy Santosa. Liczyliśmy na grę bardziej ofensywną i ryzykowną? On tak nie grał, nie gra i nie będzie grał – zaznaczył Borek na antenie Kanału Sportowego.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły