Boston Celtics zatrzymują gwiazdę. Nowy kontrakt podpisany

„ESPN” poinformowało, że Boston Celtics podpisali nową umowę z Marcusem Smartem. Lider Celtów będzie występował w tym klubie przez kolejne cztery lata i zarobi 77 milionów dolarów.

Marcus Smart, to zawodnik mający najdłuższy staż w Bostonie ze wszystkich obecnych zawodników w kadrze. Jest zawodnikiem Celtics od 2014 roku, kiedy to został wybrany przez ten klub w przedsezonowym Drafcie.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

W zeszłym sezonie dochodziły plotki, że trener Celtów Brad Stevens miał czuć coraz większą niechęć wobec zawodnika. Sam Smart wyśmiał to, podając te „rewelacje” dalej na swoim koncie na Twitterze.

Faktem jest, że Smart odgrywa coraz ważniejszą rolę w zespole z Bostonu i wiele wskazuje na to, że od nowego sezonu będzie on pierwszym rozgrywającym po odejściu Kemby Walkera. W zeszłym roku 27-latek zagrał w 48 spotkaniach i zanotował najlepsze statystyki strzeleckie.

Nowa umowa Smarta będzie obowiązywała od sezonu 2022/2023 i wygaśnie po kolejnych czterech sezonów. Koszykarz zarobi dzięki temu kontraktowi 77 milionów dolarów.

Dwa lata temu Smart reprezentował Stany Zjednoczone na mistrzostwach świata w Chinach. Amerykanie zajęli tam dopiero siódme miejsce, wygrywając na koniec z reprezentacją Polski.

Najnowsze artykuły