Była gwiazda piłki nożnej wspiera najlepszą gimnastyczkę świata: „Simone, wiem co czujesz”

Jeden z najpopularniejszych piłkarzy pierwszej dekady XXI wieku Adriano napisał na Twitterze wiadomość do Simone Biles, która cierpi na problemy mentalne i zrezygnowała z udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Adriano to 39-letni były piłkarz, który był jedną z gwiazd Serie A kilkanaście lat temu. To o nim śpiewał Quebonafide w swojej piosence „Bubbletea” w odniesieniu do umiejętności Brazylijczyka w grze Pro Evolution Soccer 2006.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kariera Adriano posypała się bardzo szybko, zawodnik przybrał na wadze i miał problemy z alkoholem. Po latach przyznał się, że miał depresję po śmierci swojego ojca, która bardzo go zmieniła. Choć kilkukrotnie próbował wracać do futbolu, tak naprawdę po raz ostatni „poważnie” grał w piłkę w wieku 28 lat.

Z kolei Simone Biles, największa gwiazda gimnastyki, musiała wycofać się z dalszej rywalizacji na igrzyskach olimpijskich w Tokio z powodu kontuzji fizycznej oraz problemów ze zdrowiem psychicznym. Amerykanka nazywa to „walką z demonami”. Adriano postanowił napisać do niej wiadomość na Twitterze.

„Simone Biles… wiem dobrze, co się dzieje i nie pozwolę, żeby ludzie cię ukrzyżowali. Bądź szczęśliwa i zadbaj o swoją głowę! Też przez to przechodziłem i do dziś jestem kwestionowany. Niech Bóg wybaczy tym złym ludziom” – napisał Adriano.

Amerykanka otrzymała wiele wsparcia od różnych osób w mediach społecznościowych. Wczoraj napisała: „”Miłość i wsparcie, jakie teraz od was dostaję, są dla mnie jasnym sygnałem, że jestem dla was kimś więcej niż tylko gimnastyczką z wynikami. Nigdy wcześniej w to nie wierzyłam”.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze artykuły