Były bramkarz Legii zakończył karierę: „Czas zostać w domu”

Arkadiusz Malarz poinformował na swoim Instagramie, że kończy piłkarską karierę. Bramkarz największe sukcesy święcił z Legią Warszawa, z którą wygrał trzy mistrzostwa Polski i grał w Lidze Mistrzów.

– Kocham piłkę nożną, ale większa od tej miłości jest miłość do rodziny. Czas już w tym domu zostać. Przez te lata mojej kariery były upadki i wzloty, ale najważniejsze zawsze było to, że parłem do przodu, że nigdy się nie poddałem. Z tego cieszę się najbardziej – napisał na Instagramie Malarz.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

41-latek to wychowanek Nadnarwianki Pułtusk, potem szkolił się także w kilku innych klubach. W Ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2003/2004 w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Po krótkiej przygodzie w Amice Wronki i Lechu Poznań wyjechał za granicę.

Przez siedem lat występował w kilku klubach w Grecji i na Cyprze. Najwięcej meczów rozegrał dla Skody Ksanti. W 2013 roku postanowił wrócić do I-ligowego GKS-u Bełchatów, z którym awansował do Ekstraklasy.

W 2015 roku przeniósł się do Legii Warszawa i stał się jej podstawowym bramkarzem. Ze stołeczną drużyną zdobył trzy mistrzostwa i dwa Puchary Polski. Grał także w Lidze Mistrzów. W 2019 roku przeniósł się do ŁKS-u Łódź, w którym występował do końca ubiegłego sezonu.

– Dziękuję Mojej Rodzinie, wszystkim moim Trenerom, dziękuję zawodnikom, przyjaciołom z szatni i Wam, Kibice, za to, że byliście ze mną nie tylko jak było dobrze, ale też jak było źle, czasem fatalnie – dodał Malarz.

Najnowsze artykuły