Armatki ze świńską krwią. Cejrowski radzi, jak odepchnąć imigrantów

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Wojciech Cejrowski nieustannie komentuje bieżące wydarzenia w kraju i na świecie. Choć mieszka na co dzień w amerykańskiej Arizonie, sprawy polskie są mu bardzo bliskie i doskonale wie, co dzieje się w kraju. Dziś przedstawił pomysł na odparcie ataków uchodźców na polskie granice.

Cejrowski rzadko przedstawia konwencjonalne pomysły na rozwiązanie danego problemu. Teraz Polska zmaga się z tysiącami nielegalnych imigrantów, próbującymi sforsować nasze granice na wschodzie. Władze zastanawiają się, jak zażegnać kryzys. Tymczasem znany dziennikarz, autor programu Boso przez świat, przedstawia – jego zdaniem – najskuteczniejsze rozwiązanie. 

Będzie piekło na polskiej granicy. TVP Info odkryło, co planuje Łukaszenka

Cejrowski: polać druty graniczne świńską krwią

Jak wiadomo, wyznawcy islamu brzydzą się wieprzowiny. Religia zakazuje im spożywania, a nawet dotykania mięsa świni. Ogromna większość przybyszów z Bliskiego Wschodu to ludzie z krajów arabskich, najczęściej właśnie muzułmanie. Dlatego Cejrowski proponuje, by polewać świńską krwią druty graniczne. „Wtedy przestaną dotykać” – przewiduje podróżnik. 

Nie żyje kolejny polski policjant. "Odszedł na wieczną służbę"

„W brutalnym ataku na nasze Służby uczestniczyło około 100 osób. Rzucali również butami, co dla islamistów jest poniżeniem wroga. ZASTOSOWAĆ MANEWR GENERAŁA PATTONA – OPRYSKAĆ ICH ŚWIŃSKĄ KRWIĄ I POLEWAĆ NIĄ DRUTY NA GRANICY TO PRZESTANĄ DOTYKAĆ” – napisał przed chwilą na Facebooku Wojciech Cejrowski. 

Pomysł od razu znalazł bardzo wielu entuzjastów. Polskie służby skupiają się bowiem na odpieraniu ataków tłumu, a nie na stosowaniu bardziej drastycznych metod, które mogłyby zniechęcić ich do podejmowania prób forsowania zasieków. 

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...