Zwrot akcji ws. Christiana Eriksena. Duńskie media przekazały ważną wiadomość

Bardzo ważne informacje w sprawie Christiana Eriksena przekazał dziś duński portal sport.tv2.dk. Piłkarz najprawdopodobniej doznał w sobotę ataku serca w trakcie meczu Euro 2020 pomiędzy Danią a Finlandią. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej pojawi się lekarz kadry narodowej Danii. 

CZYTAJ TAKŻE: Christian Eriksen i szczepionka. Oficjalnie: piłkarz nie był zaszczepiony

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Setki milionów widzów na całym świecie oglądały w sobotę mecz Dania – Finlandia. Wszyscy widzieli dramatyczny moment upadku Christiana Eriksena na murawę, a także urywki z momentu reanimacji piłkarza. Później jednak telewizje wycinały ze swoich materiałów najbardziej przejmujące fragmenty, znikają one również z sieci. 

CZYTAJ TAKŻE: Christian Eriksen był już po drugiej stronie. Lekarze: to był cud, piłkarz wygrał ze śmiercią

Lekarz reprezentacji Danii o stanie zdrowia Christiana Eriksena

Informacje na temat tego, w jakim stanie jest Christian Eriksen, także są szczątkowe. Co dokładnie się wydarzyło i co dalej z zawodnikiem, dowiemy się dziś o 15:00. Duńska federacja piłkarska zwołała bowiem specjalną konferencję prasową.

Przekazujemy informacje pozyskane przez reportera duńskiej telewizji TV 2 Sport, który jest obecny w hotelu kadry narodowej w Elsinore.

– Z najnowszych wiadomości wynika, że ​​stan Christiana Eriksena jest nadal stabilny, a reprezentacja narodowa jest z nim dziś od rana w kontakcie. Ponadto reprezentacja narodowa odbędzie sesję prasową o godzinie 15:00, podczas której lekarz reprezentacji narodowej i prezes federacji Peter Møller opowie jeszcze kilka słów na temat wczorajszego incydentu – powiedział reporter TV 2 SPORTS Patrik Strodl Petersen.

Informacje przekazane przez lekarzy także zostaną opublikowane w portalu mPress.pl.

Płakali nawet Finowie

W momencie, gdy ważyły się losy Christiana Eriksena, łzy płynęły z oczu niemal wszystkich osób zgromadzonych na stadionie. Zarówno kolegów z drużyny 29-letniego zawodnika, jak i piłkarzy rywali. Z kolei duńscy kibice, wraz z tymi przybyłymi z Finlandii, przeżywali sytuację równie mocno. 

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, choć informacje przekazywane przez reporterów z poziomu murawy w pierwszych minutach były przerażające. – Christian Eriksen utracił funkcje życiowe, trwa jego reanimacja – słyszeliśmy. Więcej na temat przyczyn i ewentualnych następstw tej sytuacji dowiemy się dziś, na wspomnianej wyżej konferencji prasowej DFB. 

Najnowsze artykuły