Cichopek i Kurzajewski podzielili się radosną nowiną z fanami. Są bardzo szczęśliwi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnieśli kolejny wspólny sukces. W dzisiejszym odcinku „Pytania na śniadanie” podzielili się szczęśliwą nowiną z widzami. Myślicie, że zasłużyli na takie wyróżnienie?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są od pewnego czasu w związku. Tworzą też parę w życiu zawodowym, prowadzą wspólnie „Pytanie na śniadanie”. Spora grupa widzów uważa, że są idealnie dopasowani i tworzą parę idealną zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Najlepszym dowodem na to, że widzowie chętnie oglądają ten duet są tegoroczne Telekamery. Para otrzymała nagrody w kategorii prezenter/prowadzący/gospodarz show.

– 23 lata pracy na planie przed kamerą, mnóstwo wzlotów i upadków, spotkań z fantastycznymi ludźmi i ciągłego rozwoju zawodowego. To jest dla mnie coś niesamowitego, ale to wszystko jest możliwe dzięki państwa sympatii – powiedziała Kasia Cichopek odbierając nagrodę.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski chwalą się sukcesem w „Pytaniu na śniadanie”

Widać, że prowadzący „Pytanie na śniadanie” są wyjątkowo dumni z otrzymanych nagród. Dziś mogliśmy zobaczyć je w letnim studiu śniadaniówki TVP. Szczęście prowadzących widać gołym okiem. Myślicie, że zasłużyli na takie wyróżnienie?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nagrodzeni. Telekamery 2023. Maj 2023

Pod zdjęciem fani zasypali Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego gratulacjami. Widać, że zakochani cieszą się chwilą. Po wielu miesiącach batalii z byłą żoną prezentera przyszedł czas na spokój.

Najnowsze artykuły