Kolejna sensacja z udziałem Cichopek i Kurzajewskiego. Co na to matka prezentera?

POPULARNE DZIŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów znaleźli się na celowniku wszystkich portali plotkarskich. Wycieczka, publiczne wyznanie miłości i komentarze Pauliny Smaszcz napędzają zainteresowanie prezenterami „Pytania na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski właśnie wrócili z Jordanii. To nie koniec wrażeń dla pary celebrytów. Prezenter właśnie skończył 50 lat. Nie obyło się bez hucznego świętowania. Mieliśmy nawet okazję usłyszeć publiczne wyznanie miłości nowej ukochanej Macieja Kurzajewskiego.

To nie koniec zamieszania wokół urodzin dziennikarza. Jego była żona, Paulina Smaszcz postanowiła złożyć mu niecodzienne życzenia. Zdaniem internautów nie były one zbyt miłe. Mimo tych wszystkich przeciwności, związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozwija się w najlepsze.

Kolejny krok Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek

Para do tej pory nie zamieszkała razem. Mówi się, że celebryci mają to w planach. Prezenterzy „Pytania na śniadanie” mają chcieć zamieszkać razem, przed podobno planowanym już ślubem. W nowym domu, zakochani mają zamieszkać z dziećmi Katarzyny Cichopek i z matką Macieja Kurzajewskiego.

Informator „Super Expressu” zdradza, że partnerzy szukają już domu. Mówi też o relacjach w rodzinie celebrytów. Dzieci aktorki mają darzyć sympatią jej nowego ukochanego. Tak samo ma być w przypadku dzieci Macieja Kurzajewskiego. Mama prezentera, podobno jest zachwycona nową ukochaną swojego syna i cieszy się z tego, że układa sobie życie na nowo.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x