Zapadła decyzja TVP w sprawie przyszłości Cichopek!

Już od dłuższego czasu krążyły pogłoski o zagrożonej pozycji Katarzyny Cichopek w roli współprowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Głównie irytacja sporej części odbiorców sposobem, w jaki aktorka prowadzi śniadaniówkę, miała być powodem rzekomo od dawna planowanego przez TVP zerwania z nią współpracy.

POPULARNE DZIŚ: Jak oszukać kasę samoobsługową w Biedronce? Jest POWAŻNA luka

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Już od ponad 20 lat na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać codzienne, poranne pasma pt. Pytanie na śniadanie. Przez tak wiele lat przez program przewinęły się dziesiątki prowadzących. Niektórzy nawet zyskali wielką rozpoznawalność właśnie dzięki „PnŚ”. 

Z Katarzyną Cichopek było jednak inaczej. Jesienią przed trzema laty dołączyła bowiem do ekipy śniadaniówki TVP już jako osoba powszechnie znana. Popularność zdobywała od 2000 roku w serialu M jak miłość, gdzie wcielała się w rolę Kingi. 

PnŚ bez Cichopek? TVP przedstawia jasne stanowisko

Przed „Pytaniem na śniadanie” hejt raczej jej nie dotykał. Dopiero w ostatnich miesiącach aktorka i prezenterka musi zmagać się z gigantyczną falą krytyki. Nie tylko z powodów, jakie przytoczyliśmy powyżej. Nie pomogła również „afera” rodem z telenoweli, w której udział brała sama zainteresowana, jej obecny partner (a zarazem współprowadzący PnŚ) Maciej Kurzajewski oraz Paulina Smaszcz, jego była żona. Cichopek stała się zatem celebrytką pełną gębą. 

W związku z masą niepochlebnych komentarzy w sieci, a także niezadowoleniem wieloletnich widzów TVP, zaczęły mnożyć się plotki na temat możliwego odejścia Katarzyny Cichopek z „Pytania na śniadanie”. Co na to szefostwo śniadaniówki? 

– Te pogłoski nie mają wiele wspólnego z prawdą. W naszej opinii ta para prowadzących poranne pasmo radzi sobie bardzo dobrze. Nie przewidujemy takich zmian, na pewno nie w tym roku usłyszała nasza dziennikarka od pełnomocniczki szefowej programu, Aleksandry Zawłockiej. Ostatni fragment wypowiedzi może natomiast sugerować, że przygoda Katarzyny Cichopek z „PnŚ” dobiegnie końca wraz z bieżącym rokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły