Co nadal łączy Smaszcz i Kurzajewskiego? Ten komentarz wiele wyjaśnia

Maciej Kurzajewski jest teraz związany ze swoją koleżanką z pracy, Katarzyną Cichopek. Czy prowadzącego „Pytanie na śniadanie” coś jeszcze łączy z byłą żoną? Komentarz Pauliny Smaszcz wyjaśnia sytuację.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek i Paulina Smaszcz długo gościli na okładkach kolorowych magazynów. Aferę z ich udziałem śledziła cała Polska. Wszystko zaczęło się od ogłoszenia przez prowadzących „Pytanie na śniadanie” ich związku.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Była żona Macieja Kurzajewskiego zaczęła wtedy często wypowiadać się na jego temat. Paulina Smaszcz udzieliła wielu wywiadów, w których zazwyczaj stawiała swojego eksmęża w negatywnym świetle. Sprawa była naprawdę głośna, nawet zaangażowano w nią policję.

Paulina Smaszcz komplementuje Macieja Kurzajewskiego

Mogłoby się wydawać, że afera ucichła. Przez ostatnie miesiące Paulina Smaszcz nie komentowała poczynań Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Teraz jednak postanowiła skomentować zdjęcie, na którym prezenter pozuje z nową fryzurą.

– Super! Mój fryzjer Wojtek nareszcie modnie obciął Maćka. Dobrze, że ciebie poleciłam Frankowi i Maćkowi, dzięki temu super wyglądają – napisała „kobieta petarda” pod fotografią.

Paulina Smaszcz komplementuje Macieja Kurzajewskiego. Co na to Katarzyna Cichopek? Maj 2023

Okazuje się, że Macieja Kurzajewskiego nadal coś łączy z byłą żoną. Byli kochankowie mają nadal wspólnego fryzjera! Paulina Smaszcz przyznała, że jej były mąż wygląda teraz o wiele lepiej. Myślicie, że „kobieta petarda” w ten sposób próbuje wyciągnąć rękę w stronę swojego byłego ukochanego?

Najnowsze artykuły