Co robi dziś Krzysztof Hanke? Legendarny Bercik w rozmowie z mPress.pl

Zapewne zdecydowana większość osób czytających ten artykuł pamięta serial Święta wojna i Bercika, który przez lata wzbudzał sympatię widzów. Prace nad serialem TVP zakończyła jednak już 14 lat temu. Co robi dziś Krzysztof Hanke – odtwórca głównej roli? W rozmowie z mPress zdradził, gdzie fani mogą go dziś zobaczyć i czym właściwie się zajmuje. 

Co by nie mówić – po zakończeniu emisji rzeczonego serialu komediowo-obyczajowego, o Krzysztofie Hanke zrobiło się nieco ciszej. Artysta z Rudy Śląskiej dziś bardzo rzadko pojawia się w mainstreamowych mediach, jak TVP, Polsat czy TVN

Nie prowadzi również publicznej aktywności w social mediach. Nie ma fanpage’a na Facebooku, ani profilu na Instagramie. Nie znaczy to jednak, że zawodowo „umarł”. W rozmowie z dziennikarzem mPress Krzysztof Hanke uchylił rąbka tajemnicy. 

W takich warunkach mieszka teraz Amaro. Te zdjęcia zaskoczą wielu

Co robi dziś Krzysztof Hanke? Czyli życie po „Świętej wojnie”

Właściwie sami zastanawialiśmy się, jak potoczyły się losy serialowego Bercika. Śląski gwiazdor był na tyle miły, że w środę udzielił nam na ten temat krótkiej wypowiedzi.

Zapytaliśmy chociażby, gdzie fani mogą dziś zobaczyć Krzysztofa Hanke. Nie pojawia się przecież w największych, mainstreamowych telewizjach. Święta wojna skończyła się już w 2008 roku, a o serialowym Berciku zrobiło się nieco ciszej. Krzysztof Hanke odparł, że bardzo aktywny wciąż jest kabaret RAK, który jeździ po całej Polsce. Nasz rozmówca jest – co by nie mówić – rzeczonego kabaretu twarzą. 

Hanke przypomniał ponadto, że epizodycznie występuje w serialu Lomard. Życie pod zastaw. Zauważył, że tutaj znów – tak jak m.in. w Świętej wojnie – skrzyżowały się aktorskie drogi jego oraz Zbigniewa Buczkowskiego. 

Pamiętacie Bercika? Krzysztof Hanke pokazał, co sądzi o PiS

Gdyby ktoś zechciał zobaczyć kojarzonego z rolą Bercika aktora na żywo, można śledzić aktualne informacje o trasie kabaretu na jego oficjalnej stronie na Facebooku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx