Co u Barbary Mularczyk? Mariolka z „Kiepskich” żyje dziś jak każdy z nas

Co Barbara Mularczyk robi w listopadzie 2022 roku? Wielu Czytelników bez wątpienia będzie zaskoczonych odpowiedzią na to pytanie. Wieloletnia gwiazda „Świata według Kiepskich” musiała pogodzić się z losem…

„Kiepskich” Polsat już nie emituje. Chyba, że mówimy o archiwalnych odcinkach. Natomiast prace nad kultowym sitcomem zakończyły się w ubiegłym roku. Losy wiodących aktorów potoczyły się różnie.

Pisaliśmy o kłopotach osobistych Bartosza Żukowskiego. Niestety – w dobie pandemii odeszli od nas tacy aktorzy jak Dariusz Gnatowski (serialowy Boczek) czy Ryszard Kotys (Paździoch). Najlepiej zdaje się trzymać – zarówno zdrowotnie, jak i zawodowo – Andrzej Grabowski, czyli twarz „Świata według Kiepskich„.

Barbara Mularczyk, czyli Mariolka (listopad 2022)

Gdy na przełomie lat 90. i dwutysięcznych podbiła serca widzów jako nastoletnia, energiczna córka Ferdynanda Kiepskiego, wydawać się mogło, że czeka ją świetlana aktorska przyszłość. Jak choćby Agnieszkę Włodarczyk. Ona przecież przez wiele lat spijała śmietankę dzięki swojej zdumiewającej urodzie i kunsztowi aktorskiemu.

Okazało się jednak, że poza sitcomem Polsatu, niewiele w życiu aktorskim na Basię Mularczyk czekało. Poza epizodem w filmie „D.I.L” Konrada Niewolskiego sprzed niemal równo 20 lat. Dziś aktorka, przez większość Polaków i tak kojarzona jako Mariolka z „Kiepskich”… wiedzie zupełnie normalne życie. U czyjego boku?

Otóż mężem popularnej aktorki jest Rafał Potocki. Para sformalizowała swój związek w 2011 roku. Potocki nie jest postacią powszechnie znaną. Wraz z Barbarą Mularczyk, która ma dziś 38 lat mają dwójkę dzieci – córkę Olę (ur. 2012 r.) oraz syna, Jana (2016). Wiodą spokojne, zwykłe życie. Nie mogą pozwolić sobie na luksusy, ale też nie narzekają na kłopoty. A o problemach „po Kiepskich” w ostatnim czasie media rozpisywały się chociażby w kontekście Marzeny Kipiel-Sztuki – odtwórczyni roli Haliny Kiepskiej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx