Co za pech Mateusza Klicha! Znów nie zagra w kadrze

Paulo Sousa znów nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Klicha podczas meczów eliminacji do mistrzostw świata. Pomocnik drugi raz w ciągu kilku miesięcy zaraził się koronawirusem. Problemy ze zdrowiem mają także Kacper Kozłowski i Piotr Zieliński.

Pech prześladuje Mateusza Klicha jeśli chodzi o grę pod wodzą Paulo Sousy. W marcu podczas zgrupowania musiał poddać się kwarantannie, ponieważ zaraził się koronawirusem. Potem przyjął także szczepionkę Johnson&Johnson, ale jak się okazało, ponowne zachorowanie na COVID-19 nie pozwoli mu wziąć udziału we wrześniowych meczach kadry.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Zawodnik w czwartek przeszedł pierwszy test, który dał wynik pozytywny. Następny test  PCR potwierdził zarażenie Klicha koronawirusem. Piłkarz musi przebywać na izolacji w Anglii i nie ma szans, że uda się na zgrupowanie. Najprawdopodobniej organizm pomocnika nie wytworzył wystarczającej liczby przeciwciał, które zapobiegłyby zarażeniu.

To nie jedyne zmartwienie Paulo Sousy jeśli chodzi o środek pola. Kacper Kozłowski narzeka na problemy z mięśniem czworogłowym, które wyeliminowały go z gry w meczu z Lechem Poznań. Zawodnik dziś ma przejść badania, które zadecydują o tym, czy da on radę zagrać w spotkaniach reprezentacji.

W dwóch pierwszych meczach nie zobaczymy też Piotra Zielińskiego, który doznał urazu w 1. kolejce Serie A z Venezią, ale sztab kadry robi wszystko, żeby zdążył wykurować się na mecz z Anglią. Walka z czasem trwa.

Polska zagra we wrześniu trzy spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw świata. 2 września podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z Albanią, trzy dni później z San Marino, a na koniec 8 września czeka ich pojedynek z Anglią.

Najnowsze artykuły