Strona głównaInne publikacjeCo zamiast Tesco w Stalowej Woli? Mamy niemal pewne informacje

Co zamiast Tesco w Stalowej Woli? Mamy niemal pewne informacje

Co zamiast Tesco w Stalowej Woli? Udało nam się porozmawiać z jedną z osób z kierownictwa stalowowolskiego Tesco, które „zamknie się” początkiem sierpnia. Sklep przez lata funkcjonował w budynku przy ul. Przemysłowej 2B. 

Najpierw Mielec, teraz Stalowa Wola. Kolejne „duże Tesco” na Podkarpaciu idzie do likwidacji. Wciąż trwają dywagacje na temat tego, jaki sklep pojawi się w tym miejscu. Początkowo mówiło się o Netto (np. w przypadku Mielca), taki scenariusz ziścił się w Nisku. Ale co ze Stalową Wolą? 

Stalowa Wola: jaki sklep zamiast Tesco przy ul. Przemysłowej? 

To niemal pewne: w miejscu Tesco, które zakończy swoją działalność w Stalowej Woli początkiem sierpnia 2021 r., otwarta zostanie Castorama. Tak powiedziała w rozmowie z mPress.pl osoba ze ścisłego kierownictwa stalowowolskiego sklepu. 

Nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na ten temat – przestrzega nasz rozmówca. W dalszej części rozmowy „wymyka” mu się jednak, że wnętrze budynku zostanie niemal całkowicie przebudowane, a Castorama wejdzie do nieruchomości przy Przemysłowej z własnymi regałami i całą resztą infrastruktury sklepowej. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Castorama w Stalowej Woli 

Najbliższa dla mieszkańców Stalowej Woli Castorama znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. To blisko 80 kilometrów drogi. 

Tesco stopniowo wycofuje się z Polski. Znaczną część ich lokalizacji przejmie Netto, na mniejsze sklepy „polują” również znane sieci dyskontów. Przypadek każdego likwidowanego Tesco należy rozpatrywać indywidualnie. 

Castorama natomiast bardzo się w Stalowej Woli przyda. W mieście nie ma wielu tego typu marketów, przez co osoby urządzające dom lub mieszkanie muszą wręcz planować takie operacje pod względem logistycznym.

Redakcja mPress.pl poleca również: 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy