Córka Agaty Rubik złamała palec, a ona przy tej okazji reklamuje produkt

Agata Rubik od lat jest związana z Piotrem Rubikiem. Małżonkowie pobrali się w 2008 roku. Teraz mają dwie piękne córki, Helenę i Alicję. Starsza z pociech pary złamała palec, a jej mama przy tej okazji reklamuje produkt. Czy to odpowiedni moment na reklamę?

Agata i Piotr Rubikowie na bieżąco relacjonują w mediach społecznościowych swoje życie. Córki małżonków są ważną częścią ich życia i często możemy je oglądać na zdjęciach celebrytów. Niedawno mieliśmy okazję śledzić podróż do Australii znanego polskiego kompozytora i jego rodziny.

Córka Piotra Rubika złamała palec, a Agata Rubik reklamuje produkt

Agata Rubik zajmuje się domem. Aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych, jednak nie traktuje tego jako pracę. Małżonka znanego dyrygenta niejednokrotnie podkreślała, że jest zadowolona z faktu bycia „opiekunką domowego ogniska”.

Agata Rubik mimo tego, że nie nazwałaby pracą swoich działań w mediach społecznościowych, czasami reklamuje w nich różne produkty. Tym razem właśnie to zrobiła, wrzucając fotografię z córka, która właśnie złamała palec.

– Życie, mimo że piękne, czasami potrafi rozczarować. Ale nie oferta Plusa. 2 razy więcej GB w 5G czy Disney+ nawet na dwa lata w prezencie? Ciężki wybór? Jedynie w Plusie, możecie mieć to wszystko na raz. I to nie czary, a najprawdziwsza oferta – napisała pod zdjęciem Agata Rubik.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Co o tym myślicie? Czy to odpowiedni moment na reklamę?

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx