Strona głównaSportPiłka nożnaCzesław Michniewicz: "Powiedziałem zawodnikom w szatni, żeby zapamiętali ten moment"

Czesław Michniewicz: „Powiedziałem zawodnikom w szatni, żeby zapamiętali ten moment”

Trener Legii Warszawa skomentował na konferencji prasowej mecz z Leicester City. Mistrzowie Polski pokonali zespół z Premier League 1:0 i prowadzą w swojej grupie Ligi Europy.

– To jest piłka, nie patrzymy na to, kto ile kosztuje i jaka jest wartość poszczególnych zawodników. Zaczynamy jedenastu na jedenastu i tak ten mecz wyglądał – powiedział Michniewicz.

Trener Legii stwierdził, że jego drużyna zaczęła dobrze to spotkanie i długo utrzymywała się przy piłce. I choć potem nadszedł gorszy moment, to jego podopieczni go przetrwali i sami ukąsili Leicester za sprawą Emrelego.

– Sześć punktów nas bardzo cieszy, ale po wygranej Spartaka w Neapolu sytuacja w grupie niczego nam jeszcze nie gwarantuje. My jak zawsze będziemy chcieli w każdym meczu osiągać jak najlepsze wyniki – stwierdził szkoleniowiec.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Przeanalizowaliśmy dokładnie nawet Wigry Suwałki, które grają o kilka klas niżej od nas. Kiedy jesteśmy faworytami, motywujemy się, żeby nie lekceważyć rywala, a taki mecz jak z Leicester jest jak 12-rundowa walka bokserska – wiadomo, że trzeba będzie przyjąć jakieś ciosy. Powiedziałem zawodnikom w szatni, żeby zapamiętali ten moment, to uczucie, gdy się wygrywa taki mecz – dodał trener Legii.

Michniewicz został zapytany o szanse swojej drużyny na awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Trener przyznał, że czuł już taką nadzieję po meczu ze Spartakiem, ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że jest to wyrównana grupa i wszystko może się zdarzyć.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy