Strona głównaRozrywkaDagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status „królowej życia”. Wszystko to już echa przeszłości. Dziś Dagmara Kaźmierska znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Współczują jej chyba tylko najwierniejsi fani. O ile faktycznie komentujący to realni użytkownicy. 

Kilka miesięcy temu o Dagmarze Kaźmierskiej zrobiło się bardzo głośno. Bynajmniej jednak nie mówiono o niej pozytywnie. Kobieta, która przez wiele lat bawiła widzów swoim uszczypliwym humorem oraz oryginalnymi powiedzonkami, okazała się bestią.

Takie informacji w aktach jej sprawy karnej sprzed lat znaleźli dziennikarze portalu Goniec.pl. Miała znęcać się nad kobietami, zmuszać do nierządu, czerpać z tego korzyści, a nawet zlecić gwałt oraz kilka pobić. W obliczu afery błyskawicznie zniknęła z „Tańca z gwiazdami”, innych mediów, a nawet Wikipedia skasowała wpis na jej temat. Dziś Kaźmierska znajduje się w opłakanej sytuacji. 

Kaźmierska w poważnych tarapatach

Niczego sobie nie żałowała. Żyła w przekonaniu, że jej medialny prime będzie trwał latami. Wszystko to spadło na nią jak grom z jasnego nie ma. Oszczędności bardzo szybko topnieją, a planowany medialny sukces jej syna – Conana – nie chce nadejść.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Choć na Instagramie Dagmara Kaźmierska robi dobrą minę do złej gry, to w jej otoczeniu zdaje się usłyszeć, że nie ma konkretnego planu na przyszłość. Co gorsza, żadna telewizja ani marka nie chce już być z nią kojarzona. W ostatnich dniach przebywała z Conanem w Paryżu, lecz – z tego, co udało nam się dowiedzieć – względy finansowe zmuszają ją do powrotu do Polski. – Wrócimy, nie martwcie się, wrócimy – mówi Dagmara, z niemalże doklejonym uśmiechem, na jednym z najnowszych nagrań na swoim profilu.

„Zamknij się wreszcie bezwstydna babo. Człowiek inteligentny nie opowiada całemu światu jaki jest genialny” – skomentował nagranie jeden z internautów. Nawiązywał najpewniej do słów Kaźmierskiej kierowanych do hejterów. „Królowa życia” niezmiennie przekonuje, że krytyka jej nie dotyka, a wszelkie przejawy hejtu wobec niej wynikają z… zazdrości o standard jej życia. Co ciekawe, pojawia się również mnóstwo komentarzy dodających celebrytce otuchy. Pośrodku stoją natomiast odbiorcy, którzy nie mogą się nadziwić, jakim cudem fani Kaźmierskiej tak ślepo bronią jej w obliczu ujawnionych faktów z jej przeszłości.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Mroczna strona Roberta Lewandowskiego. „To dlatego szatnia nigdy go nie lubiła”

Kontuzjowany ostatnio Robert Lewandowski pojawił się wczoraj na boisku w meczu Euro 2024 z Austrią dopiero w 60....

Klaudia El Dursi wyleci z TVN-u? „Decyzja wydaje się oczywista” [WIDEO]

Czarne chmury zawisły nad gwiazdą telewizji TVN – Klaudią El Dursi. Modelka oraz prezenterka została bowiem przyłapana na,...

Ostatnie newsy