„Królowe życia”. Dagmara kłóci się z Jackiem! Zrobiło się niebezpiecznie!

POPULARNE DZIŚ

Duet Dagmary Kaźmierskiej z Jackiem Wójcikiem był dla niektórych jedynym powodem zainteresowania programem „Królowe życia”. Przyjaciel Dagmary często towarzyszył jej w przygodach i mieliśmy okazję oglądać go u jej boku na szklanym ekranie.

Jacka Wójcika szersza publiczność poznała przy okazji jego udziału w „Królowych życia”. Mężczyzna był przyjacielem jednej z ulubionych postaci tego formatu. Jacek często towarzyszył Dagmarze w czasie nagrywania programu.

Internauci przez pewien czas zastanawiali się, co z przyjaźnią Dagmary i Jacka? Po pewnym czasie wspólne zdjęcia przyjaciół przestały się pojawiać w mediach społecznościowych. Celebryci przestali się też obserwować na Instagramie. Nic dziwnego, że fani zaczęli się zastanawiać, do czego między nimi zaszło.

Zarówno Jacek Wójcik, jak i Dagmara Kaźmierska działają aktywnie w mediach społecznościowych. Jacek jest obserwowany przez ponad 300 tysięcy internautów, a konto Dagmary Kaźmierskiej śledzi aż 1,1 miliona internautów!

Dagmara Kaźmierska pogodziła się z Jackiem Wójcikiem?

„Królowa życia” udostępniła właśnie film, na którym możemy zobaczyć Jacka! Z opisu można wywnioskować, że celebryci pogodzili się i od teraz znów będziemy mieli okazję oglądać ich razem.

Jacek i Dagmara "Królowe życia" kłótnia, marzec 2023

– Niestety w Naszym przypadku niezgoda buduje, zgoda rujnuje. Tym razem padło na… Na szczęście topór wojenny ,,wbity,,. Dagmarka & Dżejk powrócili! Tęskniliście? Buziaki Kochani – napisała Dagmara Kaźmierska pod nagraniem.

Na filmie mamy okazję zobaczyć niecodzienną kłótnie Dagmary i Jacka o telewizor. W pewnej chwili „królowa życia” bierze do ręki „topór” i uderza nim prosto w jego ekran! Internauci zaczęli dopytywać o co chodzi i czy znów zobaczą duet razem?

– Jeszcze nic nie mówimy. Na razie macie nas tutaj, a co będzie, zobaczymy – odpowiedziała „królowa życia”.

Czy to oznacza, że zobaczymy Dagmarę i Jacka w jakimś nowym formacie? A może „Królowe życia” powrócą?

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x