Dagmara z „Królowych życia” czeka na wnuka!

Dagmara Kaźmierska przyznała, że chciałaby, aby jej jedyny syn doczekał się potomstwa. „Królowa życia” niecierpliwie czeka na swojego pierwszego wnuka. Nawet już planuje prezenty, którymi obdaruje nowe dziecko w rodzinie. Co na to Conan?

Dagmara Kaźmierska swoją niecodzienną osobowością zaskarbiła sobie sympatię sporej części Polaków. Wszyscy pokochali głośny styl bycia gwiazdy TTV. Mimo tego, że już nie możemy jej oglądać w programie „Królowe życia” można śledzić jej losy w mediach społecznościowych.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Bohaterka programu „Królowe życia” cieszy się naprawdę dużą popularnością. Jej konto na Instagramie śledzi ponad milion internautów. Jest to naprawdę imponujący wynik. Dagmara ma syna, Conana. Wielokrotnie mogliśmy go oglądać u boku jego matki na antenie TTV.

Dagmara Kaźmierska chce zostać babcią

Kaźmierska niejednokrotnie podkreślała, że jej syn jest dla niej najważniejszy. Conan od pewnego czasu jest związany z Ewą. Dagmara nie ukrywa, że chciałaby, aby zakochani postarali się o dziecko.

– Czekam kochana na wnuki i zaraz wózek zamawiam – napisała „Królowa życia”.

W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że nie zależy jej na ślubie swojego syna, priorytetem są dla niej wnuki. Jednak wygląda na to, że jej on ma inne plany. Dagmara bezskutecznie namawia Conana na założenie rodziny.

Jej syn jednak jest teraz zajęty studiami medycznymi. W jego mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo publikacji z uczelni, widać, że Conan jest bardzo skupiony na nauce. Nie wiadomo kiedy zakochani spełnią marzenia Dagmary Kaźmierskiej.

Najnowsze artykuły