Dallas Mavericks przygotowują kosmiczną ofertę dla Luki Doncicia!

Luka Doncić przebywa obecnie na igrzyskach olimpijskich w Tokio, gdzie walczy o medal wraz z koszykarską reprezentacją Słowenii. Tymczasem jego klub Dallas Mavericks przygotowuje mu już nowy, bardzo wysoki kontrakt.

Słoweńcy przygotowują się do ćwierćfinału olimpijskiego przeciwko Niemcom. Nie będzie to ładny pojedynek, ale drużyna Aleksandra Sekulicia ma w swoich szeregach wielką gwiazdę, która może okazać się decydująca – oczywiście, chodzi o Lukę Doncicia.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Już w pierwszym meczu igrzysk przeciwko Argentynie 22-latek pokazał się ze znakomitej strony i rzucił aż 48 punktów i zanotował 11 zbiórek. Potem było równie dobrze, ponieważ Doncić poprowadził Słowenie do zwycięstw przeciwko Japonii oraz mistrzowi świata – Hiszpanii.

Klub Luki Doncicia doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką gwiazdę ma w swoich szeregach i chce zapewnić sobie jego usługi jeszcze przez wiele lat. Jak informuje amerykański dziennikarz Marc Stein, Mavericks chcą zaoferować Słoweńcowi nowy kontrakt.

Umowa miałaby obowiązywać przez pięć lat, a Doncić zarobiłby w trakcie jej trwania aż 202 miliony dolarów. Oprócz tego klub z Dallas chce wzmocnić się przed rozpoczęciem nowego sezonu, żeby jeszcze bardziej zachęcić Słoweńca do pozostania.

Dallas Mavericks zajęli w zeszłym sezonie 5. miejsce w Konferencji Zachodniej i awansowali do play-offów. W pierwszej rundzie górą okazali się jednak Los Angeles Clippers.

Najnowsze artykuły