Dariusz Krupa mówi o Allanie. „Muszę być cierpliwy”

Od pewnego czasu mówi się o kontaktach Allana Krupy z ojcem. Syn Edyty Górniak opowiedział o swojej relacji z tatą na kanapie „Dzień dobru TVN”. Teraz głos zabrał Dariusz Krupa.

Allan Krupa coraz częściej jest widziany w świecie polskiego show-biznesu. Syn Edyty Górniak zaczyna rozwijać swoją karierę, mogliśmy go zobaczyć w towarzystwie matki na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. 18-latek zaczyna być postrzegany jako osobna persona, ludzie coraz częściej patrzą na niego w innym kontekście, nie jest już tylko synem znanej matki.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Wiadomo, że kontakty Allana Krupy z ojcem nie są łatwe. Jakiś czas temu syn Edyty Górniak opowiedział o relacjach z Dariuszem Krupą na kanapie „Dzień dobry TVN”. 18-latek zdradził, że jego ojciec zawsze był dla niego „trochę obcy”.

Były mąż Edyty Górniak chce naprawić relację z synem?

W 2014 Dariusz Krupa spowodował głośny wypadek. Media obiegła informacja o potrąceniu przez niego 63-latki ze skutkiem śmiertelnym. Były mąż Edyty Górniak miał być pod wpływem kokainy. Mężczyzna opuścił warunkowo zakład karny w 2020 roku.

Dariusz Krupa postanowił wypowiedzieć się na temat swojej relacji z synem. Mężczyzna założył rodzinę, ma nową partnerkę i syna Stefana, który przyszedł na świat w zeszłym roku. Były mąż Edyty Górniak w rozmowie z „Faktem” przyznał, że czeka na kontakt ze swoim dorosłym już synem.

– To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie. (…) Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić – powiedział Dariusz Krupa.

Myślicie, że Allan Krupa skontaktuje się z ojcem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły