Strona głównaInne publikacjeDariusz Michalczewski o Tomaszu Adamku: "Wydaje mi się, że Tomek zwyczajnie potrzebuje...

Dariusz Michalczewski o Tomaszu Adamku: „Wydaje mi się, że Tomek zwyczajnie potrzebuje kasy”

Tomasz Adamek zaskoczył ostatnio fanów informacją, że znów stanie do walki w ringu. Skomentował to Dariusz Michalczewski, który stwierdził, że szkoda mu 44-latka.

Adamek zapowiedział, że wraca na ring. Jego rywal nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że będzie Amerykaninem – Cały czas jestem aktywny fizycznie, bo całe życie uprawiam boks. Walka odbędzie się jesienią w Polsce i wkrótce ogłosimy szczegóły – powiedział pięściarz.

Postawę Adamka dosadnie skomentował w rozmowie ze „Sportowymi Faktami” Dariusz Michalczewski. Według niego 44-latek wraca do ringu tylko dlatego, że brakuje mu pieniędzy.

– Szkoda, że musi jeszcze boksować i to po tak długiej przerwie. Wydaje mi się, że Tomek zwyczajnie potrzebuje kasy. No bo jaki może być powód tego powrotu? Nie ma innej odpowiedzi. Nikt mi nie powie, że on nagle chce zbudować formę życia i zaboksować na swoim najwyższym poziomie, bo mu się chce, bo odczuł taką potrzebę – powiedział Michalczewski.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Po raz ostatni Adamek walczył w ringu w 2018 roku, kiedy to jego przeciwnikiem był Jarrell Miller. Amerykanin znokautował Polaka w drugiej rundzie. Bokser chciał stoczyć kolejny pojedynek w zeszłym roku, ale nie pozwoliła mu w tym pandemia.

– Ile on ma lat? 44? No to o czym my rozmawiamy. Nie ma o czym gadać. Szkoda mi tego chłopaka. Szkoda, że musi jeszcze boksować i to po tak długiej przerwie – dodał Michalczewski.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy