Strona głównaRozrywkaShowbiznesDeklaracja Joanny Koroniewskiej nie pozostawia złudzeń. "Tak, to prawda"

Deklaracja Joanny Koroniewskiej nie pozostawia złudzeń. „Tak, to prawda”

Jedna z najbardziej medialnych i – mogłoby się wydawać – szczęśliwych celebryckich par w Polsce. Joanna Koroniewska dzieli życie z Maciejem Dowborem od kilkunastu lat. Związek sformalizowali natomiast w grudniu, niemal równo przed 10 laty. W 2024 r. przypada 10. rocznica ich ślubu. Ostatnia wypowiedź Koroniewskiej skłania do długich i głębokich refleksji. Zwłaszcza tych, którzy planują wejść w stałą, wieloletnią relację. 

Choć od lat tworzyli pozytywnie zwariowany duet, a swoimi przekomarzankami ochoczo dzielili się w sieci, nigdy nie omijał ich hejt. Ten nasilił się zwłaszcza w ciągu ostatnich 2-3 lat. O tym, że Koroniewska i Dowbor lada moment się rozstaną, internauci i media plotkarskie pisały po stokroć.

Mimo tego, że tak naprawdę para nie dawała powodów ku temu, by snuć takie tezy. Jednakże nie tego typu pogłoski najbardziej dotykają małżonkę Macieja Dowbora. Ba! Niektóre z tego typu doniesień nawet ich bawią. Reakcje na kolejne „rewelacje” w tym kontekście często pokazują nawet w mediach społecznościowych (głównie Instagram). Joannę Koroniewską znacznie mocniej dotknęło jednak coś innego. I postanowiła – czego teoretycznie robić się nie powinno – dać hejterom trochę uwagi.

Koroniewska przyznaje: tak, to już nie ten związek

Kilka miesięcy temu Instagram podbiło nagranie autorstwa Joanny Koroniewskiej, na którym niewerbalnie reagowała na „krytykę”. A realniej rzecz umując: na hejt autorstwa internautów komentujących jej zdjęcia oraz inne treści. Dotyczyły m.in. tego, że aktorka się starzeje. Padały ohydne porównania, „zarzuty” o brak piersi, posiadanie „obwisłego ciała”. Wszystko to Koroniewska pokazała z własnej woli.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Co więcej, odniosła się do tego stwierdzając krótko: – Tak. Wszyscy się starzejemy i trzeba się z tym pogodzić. Dodała ponadto, że jeżeli człowiek żyje tak, jak chce i nie zaprząta sobie głowy upływającym czasem, może być szczęśliwy nawet – jakkolwiek to zabrzmi – „w takim stanie”. Ale to niestety nie wszystko.

Albowiem bodaj najbardziej obrzydliwe komentarze dotyczyły życia intymnego znanej aktorki. Kilku „asów” zasugerowało w komentarzach coś, co nie nadaje się do cytowania. W każdym razie powątpiewali oni, że Maciej Dowbor miewa jeszcze ochotę robić „to” ze swoją żoną.

Joanna Koroniewska 19 czerwca 2024

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - 2024
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – 2024

Nawet tak osobistych kwestii gwiazda się nie przestraszyła. Zwróciła uwagę, że każdy związek – czy to osób publicznych, czy też nie – nigdy nie będzie miał tak samo intensywnego ognia od początku do końca. – To prawda, to nie jest to samo, co chociażby 10 lat temu, i to normalne – wyjaśniła Koroniewska. – Niezmiennie kocham swojego męża – przyznała. Z uśmiechem dodała, że ma nadzieję, że  on ją też. Mimo „obwisłej skóry” i „braku piersi”. Przy czym słowem „piersi” zastąpiliśmy nieco bardziej wulgarne, którym posługiwali się internetowi hejterzy.

Redakcja mPress poleca również:

Co Jan Paweł II powiedział o Rydzyku? Po latach te słowa szokują

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jedna z najbardziej polaryzujących postaci w Polsce. Założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja...

Będzie tragedia? Probierz powiedział, co szykuje na mecz z Francją

Dla nas - mecz "o nic". Choć niektórzy nazywają go walką o honor. Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski na...

Policja apeluje do wszystkich Polaków. Koniecznie zastrzeż swój PESEL

Policja wystosowała bardzo ważny apel do wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Chodzi o przepisy, które weszły w życie z...

Dramatyczne wieści o Beacie Tyszkiewicz. Przekazała je Iwona Pavlović

Obie pracowały na planie "Tańca z gwiazdami". Przyjaźniły się również na stopie prywatnej. Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz...

Ostatnie newsy