Dlaczego PiS wciąż prowadzi w sondażach? Ten 2-minutowy filmik wyjaśnia wszystko

PiS wciąż przoduje w zdecydowanej większości badań opinii społecznej. Dlaczego tak się dzieje? Opozycja oraz m.in. Zbigniew Hołdys bez wątpienia chcieliby znać odpowiedź na to pytanie. Powyższe nagranie wyjaśnia wiele.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szumlewicz po Marszu Niepodległości: Warszawa odetchnęła. Hordy barbarzyńców rozjechały się do domów

Przez lata przedstawiciele nieformalnej koalicji anty-PiS wmawiają sobie i nam, że Prawo i Sprawiedliwość wygrywa kolejne wybory, ponieważ jako naród jesteśmy po prostu głupi. A może nie w tym rzecz?

Zbigniew Hołdys zionie nienawiścią

Albowiem właśnie okazało się, że ci najgłośniej krzyczący o konieczności wyeliminowania mowy nienawiści z debaty publicznej… sami ten hejt nakręcają. Zbigniew Hołdys udowodnił właśnie, że – jako opiniotwórczy artystyczny autorytet – nie możemy już traktować go poważnie.

Czytaj także: Zbigniew Hołdys obraża Kaczyńskiego. Ten wpis to przesada?

Donald Tusk, zatem polityczny idol muzyka, nawołuje do zjednoczenia się 11 listopada – w Święto Niepodległości naszego kraju. Niemal w tym samym momencie Zbigniew Hołdys pyta, gdzie przemawiał będzie tego dnia… a nie, przepraszam: „Gdzie dzisiaj mały mlaszcze”.

Mocne słowa jak na kogoś, kto opowiada się za wszechobecną tolerancją, miłością i zdecydowanie sprzeciwia się dyskryminacji chociażby ze względu na wygląd, wzrost, kolor skóry, tożsamość seksualną, tudzież po prostu szeroko pojęte cechy psychofizyczne. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx