Na kogo głosuje Doda? Będziecie mocno zaskoczeni

Doda to swoisty fenomen na scenie polskiego show-biznesu. Podczas gdy inne gwiazdy spadają lub powoli gasną, 38-letnia wokalistka nie schodzi z okładek kolorowych pism oraz czołówek największych portali internetowych.  

Dorota Rabczewska, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, jest obecna w szeroko pojętym polskim show-biznesie już od ponad 20 lat. Ale upływu czasu szczególnie po niej nie widać. Gwiazda regularnie uprawia sport, dba o siebie i unika stresowych sytuacji. A jakie ma przekonania polityczne?

Doda i zaskakujące poglądy polityczne

Najpewniej większość odbiorców strzelałaby w ciemno, że Doda opowiada się za liberalnymi, ewentualnie mocno lewicującymi frakcjami. Tymczasem prawda jest zgoła inna. Złożyło się na to wiele czynników.

Doda o aborcji: – To wszystko odbije się na zdrowiu i życiu kobiet.

Scysja z Jerzym Owsiakiem sprzed kilku lat to tylko jeden z wielu tych czynników. Przy okazji wówczas Rabczewska skonfliktowała się z telewizją TVN. A że i Owsiak i rzeczone medium są – subtelnie rzecz ujmując – w jakiś sposób powiązane z obecną opozycją, legendarna wokalistka nie pała szczególną sympatią do szeroko rozumianej koalicji anty-PiS.

Doda nie boi się mówić o swoich poglądach politycznych. Nigdy jednak wprost nie wsparła żadnej z partii startujących w wyborach. Natomiast zaskakujący dla wielu może być sam fakt, że artystce znacznie bliżej jest do ugrupowań konserwatywnych (jak właśnie rządzące: PiS czy Solidarna Polska), niż do Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska. Być może kobieta miałaby inną optykę, gdyby zapytać ją o poglądy polityczne za czasów programu „BAR”. Dziś jednak jest już dojrzałą osobą, raczej precyzyjnie ukierunkowaną.

3 KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elo
Elo
4 miesięcy temu

Git kobitka 🙂

Max
Max
4 miesięcy temu

W PiS du

Marianna
Marianna
4 miesięcy temu

Super p.Dorotko

3
0
Skomentuj ten artykułx